dünya güzeli nicole evlenecekse gelde

2010 Dünya Güzeli Nicole Evleneceksen Gel’de Taliplerini Arıyor!

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile ekranlarımız karşısına gelen Evleneceksen Gel isimli programa büyük bir transfer yapıldı. Öyle ki yeni sezonda 2010 Dünya Güzeli Hindistanlı Nicole Evleneceksen Gel’de taliplerini aramak adına yola çıkmış ve locada aday kriterlerini belirterek evlenmek istediği beyefendinin onu çok sevmesi gerektiğinin altını büyük bir önemle vurgulamıştır. İşte bu konudaki detaylar şu şekildedir…

evleneceksen gel nicole farina
evleneceksen gel nicole farina

Son zamanların en favori programlarından biri olan Evleneceksen Gel isimli İzdivaç programında dünya güzeli Nicole taliplerini aramak için stüdyoya geldi. Onun çekici duruşunu ve güzelliğini gören locadaki damat adayları da dahil olmakla birlikte neredeyse yediden yetmişe herkes ona aşık olmuştur desek herhalde bir hayli doğru bir tespit yapmış olacağız. Çünkü o sempatik bir kadın olduğu kadar oldukça da zekidir diyebiliriz. Peki Evleneceksen Gel Nicole Kimdir ? Hemen merak edenler için açıklayalım. Kendisi 2010 yılında Dünya Güzellik Yarışmasına Katılmış ve Dünya’nın en güzel kadını seçilmiştir. En güzel kadın unvanına sahip olarak tacın sahibi olan Evleneceksen Gel Nicole soyadı nedir ? sorusu da uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Kendisinin soyadını merak edenler için hemen açıklayalım. Güzeller güzeli oyuncumuzun ve gelin adayımızın soyadı Farina olarak bilinmektedir.

Hindistan Güzeli Nicole Farina Evleneceksen Gel’de Evlenmek İstiyor!

evleneceksen gel nicole kimdir
evleneceksen gel nicole kimdir

Evleneceksen Gel programına çok büyük bir transfer gerçekleşti. 2010 yılının Dünya Güzeli olan Nicole Farina taliplerini aramak üzere Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın locasına oturdu. Kendisi stüdyoya girer girmez locada bulunan damat adayları kendisine talip olmak istedi. Hatta öyle ki bir an olsun gözlerini ondan alamadılar ve hayranlıklarını gizleyemediler. Peki Evleneceksen Gel Nicole kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor, boyu, kilosu ne gibi sorular nasıl yanıt buluyor. Merak edenler için hemen açıklayalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki kendisi şu anda 26 yaşındadır. Boyu 1.75’tir. Kilosu ise 50’dir. Bakalım ilerleyen günlerde kendisine nasıl talipler gelecek kalbinin sahibi beyefendiye bulabilecek mi izleyelim ve görelim. Bunlara ek olarak Evleneceksen Gel Nicole oyunculuk yapmaktadır. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Güzel ve Gürkan bence hiç ayrılmamalı. Ben onları çok yakıştırıyorum. Gürkan’ın annesi artık kabul etsin bence

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.