zuhal topal kader ve ayşe stüdyoyu terk etti

Amcalarına Sitemde Bulunan Kader ve Ayşe Stüdyoyu Terk Etti!

Uzun süredir yaşadıkları ile gündemden bir türlü düşmek bilmeyen Zuhal Topal Kader ve Ayşe canlı yayında amcası ile buluştu. Program boyunca asık bir yüz ile kendini ifade etmeye çalışan gelin adayı babasının mezarının yıkık dökük olması nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı. Zuhal Topal Kader ve Ayşe amcası ile tartışınca stüdyoyu terk etti!

zuhal topal kaderin amcası
zuhal topal kaderin amcası

Zuhal Topal Kader ve Ayşe programın bugün yayınlanan bölümünde amcası ve yengesi ile görüştü. Bu görüşme ne yazık ki mutlu bir sona ulaşamadı. Öyle ki bir önceki gün Kader ve Ayşe babasının mezarına gitmiştir. Öyle ki gördükleri onları bir hayli çok üzdü ve gözyaşlarına hakim olamadılar. Canlı yayında büyük buluşma esnasında Ayşe amcası ve yengesine babalarının mezarlığını yaptırmadıkları için çok büyük bir tepki gösterdi. Bunun üzerine loca adaylarından da oldukça sert tepkiler alsa da programın sunucusu Zuhal Topal kızlara hak verdiğini söyledi. Öyle ki onlar da yaşadıkları karşısında büyük üzüntü duyduklarını belirttiler.

Zuhal Topal Kader “Babamın Mezarını Yaptırmak İçin Bize Yardımcı Olur Musunuz ? “

zuhal topal kaderin yengesi
zuhal topal kaderin yengesi

Zuhal Topal Kader ve Ayşe’nin büyük buluşması olaylı bitti. Ancak kendilerinin amcaları onları alttan alacağını belirtirken ”Büyükler her zaman affeder. Onlar bizden küçük.” ifadelerini kullandı. Ancak tüm bunların yanı sıra ise güzel gelin adayımızın bir ricası vardı. Kendisi bu olayların tam hararetlendiği yerde “Zuhal Hanım sizden bir şey rica edeceğim. Babamın mezarını yaptırmak konusunda lütfen bize yardımcı olur musunuz ?”  dedi. Bunun üzerinde ise İzdivaç programlarının güzel sunucusu Zuhal Topal ” Elbette ki!” yanıtını verdi. Şimdi Kader ve Ayşe’nin amcalarına olan tepkilerindeki son durum bir hayli merak ediliyoruz. İlerleyen bölümlerde olaylar daha da netleşecek.

Kader ve Ayşe’den Yıllar Sonra Gördükleri Amcalarına Sitem

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.