aşk kafe nagehan kimdir

Aşk Kafe Nagehan Kimdir ?

Renkli karakteri ile yediden yetmişe herkesi büyüleyen Aşk Kafe Nagehan kimdir , soyadı ne, kaç yaşında ve ne iş yapıyor  gibi soruların yanı sıra son zamanlarda oldukça sık olarak Aşk Kafe Nagehan boyu, kilosu, yaşı kaç gibi sorular bir hayli olarak olarak yöneltilmektedir. Tüm bunlara ek olarak ise Aşk Kafe Nagehan Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya hesapları nelerdir ? gibi sorularda uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Bu konudaki merak edilenler ile ilgili işte tüm ayrıntılar…

aşk kafe nagehan akpınar
aşk kafe nagehan akpınar

Aşk Kafe programının en jenerik ve sevilen yüzlerinden biri olan Nagehan daha programa ilk katıldığı günden bu yana oldukça favori isimlerden biri oldu. Durum böyle olunca haliyle onun hakkında merak edilenlerde bir hayli arttı. Özellikle Aşk Kafe Nagehan soyadı ne  gibi sorular adeta ardı arkası kesilmeyecek şekilde yöneltilmektedir. O halde gelin hep birlikte güzeller güzeli Aşk Kafe Nagehan kimdir ? hep birlikte öğrenelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki sempatik gelin adayımız İngilizce öğretmenidir. Tamamen kendi tabiri ile yaşamayı, eğlenmeyi ve alışveriş yapmayı çok ama çok sevmektedir. Peki Aşk Kafe Nagehan Soyadı nedir ? Hemen merak edenler ve ilgilenenler için açıklayalım. Sempatik ve bir o kadar da çekici bir bayan olan Aşk Kafe Nagehan’ın soyadı Akpınar olarak bilinmektedir. Kendisi çocukları çok sevmektedir. Bu nedenle evlendiği zaman yapabildiği kadar çocuk yapmak istemektedir. Onun hakkında merak edilenler bir sonraki paragrafta daha detaylı bir şekilde sizlere aktarılacaktır.

Aşk Kafe Nagehan Akpınar Kaç Yaşında ?

aşk kafe nagehan kaç yaşında
aşk kafe nagehan kaç yaşında

Aşk Kafe Nagehan kaç yaşında ? sorusu ona talip olarak gelecek olan damat adayları için bir hayli büyük önem arz etmektedir. Bu konuda sizlere vereceğimiz bilgiler karşısında eminiz ki çok şaşıracaksınız. Güzeller güzeli ve sempatik gelin adayımız Aşk Kafe Nagehan şu anda tam olarak 23 yaşındadır. Kendisi Sakarya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Annesi ve kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Kendisi aslen İstanbulludur. Yaşadığı yer ise yine Çekmeköy İstanbul olarak bilinmektedir. Kendisi bol çocuklu bir ailenin hayalini kurmaktadır. İlerleyen günlerde bu hayalini kendisine gelen damat adaylarından biri ile gerçekleştirebilecek mi bilmiyoruz ama eminiz ki onun kalbi kadar temiz olan bir kişi karşısına çıkacaktır ve oldukça çok mutlu olacaklardır.  O halde gelin Aşk Kafe Nagehan’ı biraz daha yakından tanıyalım.

Aşk Kafe Nagehan

Yaşı : 23

Nereli : İstanbul

Mesleği : İngilizce öğretmeni

Kilosu : 1.73

Boyu : 52

Soyadı : Akpınar

Kendini Tanımladığı Cümle : Merhaba ben Nagehan. İngilizce öğretmeniyim. Yaşamayı, eğlenmeyi ve alışveriş yapmayı çok seviyorum. Çocuklar hayatımın vazgeçilmezi. Yapabildiğim kadar çocuk yapmak istiyorum. Kalbimi kazanmak kolay değil, benim için duruş önemli. Çocukları seven adaylarımı Aşk Kafe’ye bekliyorum.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.