aşk kafe şulenur kimdir

Aşk Kafe Şulenur Kimdir ?

İzdivaç programlarının en beğenilen isimlerinden biri olan Aşk Kafe Şule Nur Kimdir, Soyadı ne, Kaç yaşında, Nereli, boyu ve kilosu nedir ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki güzeller güzeli gelin adayımızın hakkında merak edilenlerde sadece bunlarla sınırlı değildir. Çünkü son zamanların en çok merak edilen konularından biri de Aşk Kafe Şulenur Facebook, Twitter, İnstagram ve Periscope hesabı ne gibi sorularda oldukça çok yöneltilmektedir. Bu konuda merak ettiğiniz her şeyin detayı bu sayfada sizlerle…

aşk kafe şulenur soyadı ne
aşk kafe şulenur soyadı ne

Sempatik ve bir o kadarda sinirli bir yapıya sahip olan Aşk Kafe Şulenur kimdir ? sorusuna merak edenler için yanıt verecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi yarışmaya arkadaşı ile katılmıştır. Çekici gelin adayı kendisine gelecek olan adaylarda en önemli aradığı kriter şüphesiz ki güvendir. Çünkü o güven konularında oldukça çok hassas ve bu konulara oldukça çok önem veriyor. O halde gelin güzel gelin adayımızı bir nebze daha yakından tanıyalım. Aşk Kafe Şulenur soyadı ne ? sorusuna hemen yanıt verecek olursak belirtmek isteriz ki  kendisinin soyadı Kablan olarak bilinmektedir. Kendisi uzun süredir bir evlilik programına katılmayı planlamaktadır. Tercih sebebinin Aşk Kafe olmasının nedeni ise oldukça kaliteli bir yapım olduğuna inanmasıdır.  Merak edilen diğer tüm detayları hemen bu sayfadan şimdi siz değerli ziyaretçilerimize aktarıyoruz.

Aşk Kafe Şulenur Kablan Kaç Yaşında ?

aşk kafe şulenur kaç yaşında
aşk kafe şulenur kaç yaşında

Güzeller güzeli gelin adayımız Aşk Kafe Şulenur Kablan Kaç Yaşında ? sorusu uzun süredir popülerliğini yitirmemiştir. Öyle ki kendisi sizlerinde bildiği gibi ilk damat adayına sahip olan isimlerden biridir. Bu nedenle kısa zamanda fenomen olmuştur desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Aşk Kafe Şulenur boyu ve kilosu nedir ? Eminiz ki bu konuda çok büyük bir merak içerisindesiniz. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki bazı şeyler ekranda göründüğünden çok daha farklı oluyor. Öyle ki sempatik gelin adayımızda ekranda göründüğünden çok daha güzel ve çekicidir. Aşk Kafe Şulenur’un boyu 1.75 cm’dir. Aşk Kafe Şulenur’un kilosu ise 63’tür.  O halde gelin en merak edilen bir diğer konuda sizleri aydınlatalım. Aşk Kafe Şulenur şu anda tam olarak 23 yaşındadır. Bakalım ilerleyen zamanlarda daha ne gibi olaylar gündeme gelecek. Gelin adayımızın künyesi sizlerle.

Aşk Kafe Şulenur;

Kaç Yaşında : 23

Boyu : 1.75

Kilosu : 63

Mesleği : Avukat Asistanı

Nereli : İstanbul

Soyadı : Kablan

Kendini Tanımladığı Cümle : Merhaba ben Şulenur. Aşk Kafe’ye kendi terazim ile geldim. Dürüstlük benim için çok önemli. Yalana asla tahammülüm yok. Hayatımda olacak olan adam beni taşıyabilmeli. Fiziği veya yakışıklılığı ile değil beni zekası ile etkileyebilmeli. Eğer kendine güveniyorsan Aşk Kafe’de görüşürüz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.