aşk kafe yeşim kimdir

Aşk Kafe Yeşim Kimdir ?

Güzel gelin adayı Aşk Kafe Yeşim Kimdir, nereli, kaç yaşında ve soyadı ne gibi soruların yanı sıra özellikle de son zamanlarda oldukça sık sık Aşk Kafe Şeyma Facebook hesabı ne, Twitter hesabı ne ve İnstagram hesabı ne gibi sorular sürekli olarak yöneltilmektedir. Kendisi sizlerinde bildiği gibi oldukça genç ve zeki bir bayan olması nedeniyle kısa zamanda çok büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başarmıştır. Öyle ki Aşk Kafe Yeşim’in mesleği boyu ve kilosu ne gibi sorular da bu nedenlerden dolayı sürekli olarak sorulmaktadır. Bu konudaki ayrıntılar işte şu şekilde;

aşk kafe yeşim soyadı ne
aşk kafe yeşim soyadı ne

Güzeller güzeli gelin adayımız Aşk Kafe Yeşim kimdir, nereli ve ne iş yapar gibi sorular uzun süredir popülerliğini korumaktadır. Öyle ki kendisi bir hayli kısa bir zaman diliminde neredeyse yediden yetmişe herkesi kendisine hayran bırakmıştır diyebiliriz. Bu nedenle ona talip olmak isteyenler sürekli olarak onun aday kriterlerini merak etmektedirler. Hemen sizlere onun aday kriterlerini aktarmadan önce kendisi hakkında daha genel bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle Aşk Kafe Yeşim soyadı ne ? sorusuna yanıt verelim. Sempatik gelin adayımızın soyadı Şahin olarak bilinmektedir. Kendisi uzun süredir bir aşk yaşamamıştır çünkü çok zor aşık olan isimlerden biridir diyebiliriz. Peki Aşk Kafe Yeşim nereli ? Kendisi aslen Trabzonludur. Ancak İstanbul’da yaşadığını söyleyebiliriz.

Aşk Kafe Yeşim Kaç Yaşında ?

aşk kafe yeşim şahin yaşı
aşk kafe yeşim şahin yaşı

Ekranların en yeni güzellerinden biri olan Aşk Kafe Yeşim kaç yaşında sorusu kendisine talip olarak gelecek olan adayların en çok merak ettiği konulardan biridir. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi şu anda tam olarak 29 yaşındadır. Artık evlenme zamanının geldiği için bu programa başvurmuş ve kalbine hitap edecek olan bir sevgili bulmak istemektedir. Tüm bunlara ek olarak ise Aşk Kafe Yeşim ne iş yapıyor ? sorusuna açıklık getirelim. Kendisi bir giyim mağazasının sahibidir. Bu nedenle mağaza yöneticisi olduğunu söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Aşk Kafe Yeşim daha önce evlendi mi ? sorularına verilecek olan yanıt ise kendisinin daha önce 1 kez evlendiğidir. 1 oğlu vardır. Bakalım ilerleyen zaman bize kendisi hakkında neler gösterecek. Kalbinin sahibini bulabilecek mi ? Programı izleyelim ve görelim.

Aşk Kafe Yeşim

Yaşı: 29

Nereli : Trabzon

Mesleği: Mağaza Sahibi

Kilosu: 55

Boyu :1. 67

Soyadı: Şahin

Kendini Tanımladığı Cümle: ” Merhaba, ben Yeşim Şahin. Trabzonluyum. Hayat enerjisi daima yüksek, pozitif, cıvıl cıvıl bir insanım. Vicdan azabı gibi değil, çikolata tadında bir aşk istiyorum. Bu aşkı bana yaşatacağına inanıyorsan seni Aşk Kafe’ye bekliyorum.”

Aşk Kafe Tanıtım Fragmanı

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.