birkan zuhal topaldan ayrıldı mı

Birkan Zuhal Topal’dan Ayrılıyor mu ?

Maço karakteri ile tüm ilgiyi üzerine toplayan Zuhal Topal Birkan kendisinin eski görüştüğü arkadaşlarından biri olan Gülden’in İzdivaç programına katılmasıyla birlikte olanlar oldu. Öyle ki konuşmalardan sinirlenen Birkan ” Eğer o buradaysa ben buradan giderim. Onun buraya neden geldiği anlaşıldı.” ifadelerini kullandı. Bunun üzerine talibinden müsaade istedi ancak Zuhal Topal olaya müdahale etti. Dışarda konuşmalarını rica eden sunucu bu olayın yarın aydınlanacağını belirtti.

zuhal topal birkan stüdyoyu terk etti
zuhal topal birkan stüdyoyu terk etti

Son zamanların en favori damat adaylarından biri olan Zuhal Topal Birkan programdan ayrılıyor mu ? Ayrılıyor ise neden ayrılıyor ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Birkan’ın talibi Eda Hanım programın bugün yayınlanan bölümünde yakışıklı damat dayımızı görmek için geldi. Öyle ki bu konuşma arasında Birkan bir açıklama yapmak istedi. Yaptığı açıklamada bugün locaya yeni gelen gelin adaylarından biri olan Gülden Hanımın eski görüştüğü isimlerden biri olduğunu belirtti. Bu nedenledir ki kendisinin programa katılma nedeninin Birkan olduğunu iddia edilmektedir. Tabi ki ortaya atılan iddialar sadece  bunlarla sınırlı değildir. Çünkü gelin adayının sarf ettiği sözlere göre maço damat adayımız Birkan, Gülden Hanım’ı ailesi ile tanıştırmış. Bu sözlerin üzerine çılgına dönen Birkan Bey stüdyoyu terk etmek istese de ne yazık ki gidememiştir.

Zuhal Topal Birkan ve Gülden Aşkı!

zuhal topal birkan ve gülden aşkı
zuhal topal birkan ve gülden aşkı

Zuhal Topal Birkan ve Gülden aşkı iddialara göre hiç bir zaman başlamamıştır. Ancak bu iddialar sadece yakışıklı damat adayımız Birkan Beye aittir. Çünkü o İzdivaç programının bugün yayınlanan bölümünde Gülden Hanım ile dışarıda tanıştığını yemek yediğini belirtmiştir. Ancak aralarında hiç bir şekilde duygusal bir şey olamayacağını da ek olarak belirtmiştir. Tabi ki bu iddialar karşısında güzeller güzeli gelin adayımız yanıt vermeden durmadı. Çünkü belirtmek isteriz ki Gülden’i iddiaları Birkan’ın iddialarına göre çok daha farklıydı. O kendisinin Birkan’ın ailesini ile tanıştırıldığını söylemektedir. Ancak programa gelmesinin hiç bir şekilde Birkan’la alakası olmadığını söylemiştir. İlerleyen günler neler gösterecek bilmiyoruz ama Zuhal Topal Birkan ve Gülden sevgili mi ? aralarında aşk var mı ve bu ilişkideki son karar ne ? hemen merak edenler için açıklayalım.

 

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.