zuhal topal evren ve büşra arasında aşk mı başlıyor

Zuhal Topal Büşra ve Evren Yakınlaşmasına Demir’den Sert Tepki!

Zuhal Topal Büşra ve Evren arasında aşk mı başlıyor sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki programın geçtiğimiz haftalarında güzeller güzeli gelin adayı Zuhal Topal Büşra Demir Bey’e talip olmuş ancak aile engeli ile karşı karşıya gelmişti. Bu engelin üzerine ise Zuhal Topal Evren Bey, Büşra Hanım’a olan aşkını dile getirince olanlar oldu. Programı izleyen herkesin kafasında Zuhal Topal Evren ve Büşra aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Evren ve Büşra ayrıldı mı ve Zuhal Topal Evren ve Büşra sevgili mi ? gibi soru işaretleri oluştu. Merak edenler için işte detaylar…

Son zamanların en popüler aşklarından biri olan Zuhal Topal Büşra ve Demir aşkı bitti. Onları yakıştıran pek çok kişi Zuhal Topal Demir ve Büşra neden ayrıldı ? sorusunu yöneltmekten kendilerini alamadı. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkının bitmesinin temel nedeni ailelerinden onay alamamaları. Ancak bir etmen daha var ki stüdyoyu asıl karıştıran olayda budur. Öyle ki Zuhal Topal Büşra ve Evren yakınlaşması yakışıklı ve karizmatik damat adayı Demir Bey’i çileden çıkardı. Yaşanan olaylardan dolayı stüdyoyu terk eden damat adayı Zuhal Topal Evren’in Büşra Hanım’a olan duygularından oldukça çok rahatsız olduğunu dile getirdi. Bu durum çiftimizin ayrılmasına neden oldu. Ancak asıl merak edilen ise Zuhal Topal Evren ve Büşra arasında aşk mı başlıyor sorusu oldu.

Zuhal Topal Evren ve Büşra Arasında Aşk mı Başlıyor ?

zuhal topal evren ve büşra aşkında son durum
zuhal topal evren ve büşra aşkında son durum

Zuhal Topal Evren ve Büşra arasında aşk mı başlıyor ? sorusu neredeyse yediden yetmişe herkesin merak ettiği konulardan biri oldu. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki şimdilik böyle bir durum söz konusu değil ama ikili arasındaki diyaloglar bir aşkın başladığının göstergesi niteliğinde. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde Zuhal Topal Evren Bey Büşra Hanım’a kalpli bir ayıcık hediye etmek istedi. Ancak bu durum Demir Bey’in tepkisine neden oldu. Zuhal Topal Demir ve Büşra barıştı mı sorusu gündemde büyük bir yankı uyandırsa da üzülerek belirtmek isteriz ki şimdilik böyle bir durum yok. Ancak Evren ile Büşra arasında bir yakınlaşma söz konusu. “Ben Büşra’nın gözyaşlarını sileceğim. Ona aşığım. ” sözleri ile gündeme damgasını vuran yakışıklı damat adayı Zuhal Topal Evren, Büşra Hanım ile görüşme sürecinde. Çiftimiz şu anda birbirlerini tanıma evresine girdi girecek. Bakalım programın ilerleyen günlerinde bu konuda ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Hep birlikte izleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Evren ve Büşra Aşkı Başladı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.