caner toygar esra erol izdivaç programında

Caner Toygar Esra Erol İzdivaç Programında

Türkiye’nin en çok izlenen izdivaç programlarından biri olarak bilinen Esra Erol’da yeni yüzleri ile ekranlarımız karşısında bizlerle buluşuyor. Locada yer alan gelin ve damat adaylardan en çok dikkat çeken isim ise şüphesiz ki Caner Toygar. Eminiz ki bu isme bir çok kişi aşinadır. Peki bu ismi nereden hatırlıyorsunuz ? Caner Toygar kimdir ? Kendisi bir zamanların en popüler evlilik programlarından biri olan Benimle Evlenir Misin isimli yarışmada yer almış ve burada Tülin isimli yarışmacı ile olan birlikteliği ile popüler olmuş bir isimdir.

Kendisini şimdilerde ise Esra Erol’da Evlen Benimle’de görmekteyiz. Ancak aday hakkında merak edilenler tabi ki bitmek tükenmek bilmiyor. Bunlardan biri de gündemde en çok tartışılan soru olan “Caner bir zamanlar çok sevdiği sevgilisi olan Tülin’den neden ayrıldı ? ” gibi sorulardır. Bu sorunun yanıtı ne yazık ki hala bilinmemektedir. Ancak görünen o ki Caner Toygar Esra Erol’da hayatının aşkını arıyor.

esra erol ve caner toygar
esra erol ve caner toygar

Hatta öyle ki kendisi programa katıldığı ilk gün kendisine talip olarak gelen bir gelin adayı ile tartışma yaşaması ile gündeme gelmiştir. Bu da Caner Toygar kiminle ve neden tartıştı ? sorularını gündeme getirmiştir. Hemen açıklayalım. Kendisinin sinirlenmesinin nedeni yıllar önce kendisinin bir başka programda gelin adayının kafasında bardak kırması ile ilgili bir sorunun gelmesidir.Ancak tartışma çok fazla uzamamıştır Esra Erol araya girerek ortamı yumuşatmıştır.

Bu arada yakışıklı damat adayımız Caner Toygar’a gelecek olan gelin adaylarına duyurulur ki kendisi evlendiği zaman Ege ya da Akdeniz bölgesinde yaşamak istiyor. Kesinlikle İstanbul’da yaşamak gibi bir planı yoktur.
Programın ilerleyen günlerinde kendisinin mutlu bir evlilik yapacağına inanıyoruz. Şimdilik locada taliplerini bekliyor. Umarız yakın zamanda Caner Toygar evlendi mi ? evlendiyse kiminle ve ne zaman evlendi ? şeklindeki sorularınızı yanıtlarız. Çünkü en az bizlerde sizler kadar büyük bir sabırsızlıkla Caner Toygar sevgilisi hakkındaki haberleri beklemekteyiz. Kendisine şimdiden mutluluklar diliyoruz. Umarız Esra Erol’da kalbinin sahibini bir an önce bulur ve hak ettiği mutluluğu yaşar.

Caner’in Esra Erol’un izdivaç programına katılma görüntüleri

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Merhaba Esra hanim iyi bir program yapıyorsunuz. Biz her gün izliyoruz, işimizi bırakıp sizin programınıza bakıyoruz. Sizi seviyoruz. bu arada Mehmet ve Bahar ayrılmasın. yakışıyorlar .

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.