esra erol alper ne nazlı ayrıldı mı

Esra Erol Alper ve Nazlı Aşkı Bitti mi ?

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen sorulardan biri de şüphesiz ki Esra Erol Alper ve Nazlı Aşkı Bitti mi? Esra Erol Alper ve Nazlı aşkında son durum ne  ? ve Esra Erol Nazlı ve Alper Ayrıldı mı ? gibi konulardır. Çünkü onların aşkı uzun süredir devam ediyor ve bu aşkın önünde bir engel var. Bu engelin karşımıza çıkardığı en önemli soru kalıbı ise Esra Erol Alper ve Nazlı’yı Alper’in annesi mi ayırdı ? şeklindeki sorulardır. İşte bu konudaki detaylar…

esra erol alper nazlı
esra erol alper nazlı

İzdivaç programlarının bugünkü bölümünde bir aşkın daha resmen bittiğine tanıklık edildi diyebiliriz. Her zaman olduğu gibi Esra Erol Alper ve Nazlı aşkında hala olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Peki bu aşkın önündeki engel tam olarak nedir ? Esra Erol Alper ve Nazlı neden ayrılmak zorunda kaldı ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki onların aşkındaki en büyük engel şüphesiz ki yakışıklılığı ve karizmatik duruşu ile neredeyse yediden yetmişe herkesin gönlünü fetheden damat adayımız Alper Bey’in güzeller güzeli annesidir. Çünkü kendisi çok eski olaylardan dolayı güzeller güzeli gelin adayını ne yazık ki istememektedir. Bu durumu oğluna net bir şekilde iddia eden anne, ne yazık ki çiftimizin beraberliğini bitmesinden yana. Peki Esra Erol Nazlı ve Alper aşkında son durum ne ? Çiftimiz şu an bir ayrılık kararı vermedi ama beraberliklerinin devam edecekleri ile muallakta olan konulardan biridir.

Esra Erol Alper ” Bir Kaç Gün Süre İstiyorum. Düşüneceğim.”

esra erol alper ve nazlı aşkı bitti mi
esra erol alper ve nazlı aşkı bitti mi

Annesinin gelin adayı seçimindeki kararına oldukça önem veren karizmatik damat adayı Esra Erol Alper yakın zamanda yeğeninin doğum gününe gitmek için Kuşadası’na gideceğini belirtti. Bu açıklama üzerine program sunucu Esra Erol ” Peki Nazlı’da seninle birlikte gelecek mi ?” sorusunu yöneltti. Bu soru karşısında duraksayan damat adayı “Öyle olmayacak.” şeklinde yanıt vermesi akıllara çiftimizin beraberliği bitecek mi sorusunu getirdi. Ancak kendisi bu beraberliğin olumlu ve olumsuz yönlerini düşüneceğini sözlerine ek olarak ekledi. ” Bir kaç gün süre istiyorum. Düşüneceğim. Pazartesi günü kararımı burada açıklayacağım.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Bu nedenle Pazartesi günü yapacakları açıklamalar sabırsızlıkla bekleniyor desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım ilerleyen günlerde Esra Erol Nazlı ve Alper çiftinden ayrıldıkları yönde mi bir haber gelecek yoksa onlar aşklarında devam mı edecek ? Bekleyelim ve görelim.

Esra Erol Alper ve Nazlı Aşkında Son Durum Ne ?

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.