esra erol bahar kimdir

Esra Erol Bahar Kimdir

Esra Erol Bahar kimdir ? sorusu kendisinin gelin adayı olarak, Türkiye’nin en sempatik gelin ve damat adaylarının bulunduğu locada yer alması ile birlikte onu beğenen talipleri tarafından sürekli olarak yöneltilen sorulardan biri olmuştur. Öyle ki bunların yanı sıra ise Esra Erol Bahar kaç yaşında, nereli ve soyadı ne gibi sorular da oldukça sık olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konularda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Bakalım sarışın ve çekici gelin adayımı hakkında merak edilenler nasıl yanıt bulacak hep birlikte görelim.

Öncelikle Esra Erol İzdivaç Bahar Hanım Kimdir ? sorusundan başlayacak olursak belirtmek isteriz ki kendisi çalışan bir bayandır. Bir moda evi işlettiğini söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.Bunun akabinde ise şüphesiz ki modayla yakında ilgili olan bir kadın hakkında en çok merak edilen, yaptıklarının takip edilmesi için Esra Erol Bahar’ın facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullanıp kullanmadığı tarzındaki sorulardır. Hemen sizleri bu konuda bilgilendirecek olursak özellikle belirtmekte yarar görüyoruz ki kendisi sosyal medyayı oldukça etkili bir şekilde kullanmaktadır. Sizlerde takdir edersiniz o sadece bir gelin adayı değil aynı zamanda da başarılı bir iş kadınıdır. Her daim kendine olan güveni ve ayaklarının üzerine sağlam bir şekilde basması ile tüm dikkaleri üzerine toplamıştır. Bu nedenle bir hali cezbedici bir kadın olduğunu söylemek çok doğru olacaktır.

Peki Esra Erol, Bahar kaç yaşında dersiniz ? Kendisi tam olarak 32 yaşındadır. Aday kriterlerinde önem verdiği konu ise mutlu huzurlu bir yuva için eşinin de onunla birlikte her şeyi yapabilme yetisine sahip olmasıdır. Bununla birlikte evlenceği adamın her daim onun arkasında durmasını ve onu çok sevem yakışıklı bir beyefendi olmasını istediğini belirtmiştir. Onun kriterlerine uygun olan adaylar eminiz ki çoktan kendisine ulaşmanın bir yolunu bulmuştur. Bu nedenle kendisi hakkında merak edilen diğer konularda sizleri aydınlatalım.

Esra Erol Bahar nereli derseniz sizlere hemen İstanbul yanıtını vermek isteriz. Yani anlayağınız kendisi tam bir İstanbul hanımefendisidir. Buna ek olarak ise Esra Erol Bahar soyadı konusunda değilim. Güzeller güzeli gelin adayımızın soyadı Aydın olarak bilimmektedir. Kendisi daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Şimdilerde ise kalbini deliler gibi attıracak olan karizmatik bir beyefendi ile hayatını birleştirmek adına beklemektedir.Esra Erol’da Bahar ve Hakan birlikteliğinin son bulması ile birlikte şu an kendisinin kalbi boştur diyebiliriz. Umarız yakın zamanda kalbinin sahibini bulur. İyi günler dileriz.

Benzer İçerikler

2 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.