esra erol bahar ve ilker aşkında son durum ne

Esra Erol Bahar ve İlker Aşkında Boy Farkı Kriz Yarattı !

Esra Erol’da programında bu zamana kadar hiç yaşanmamış olaylar meydana geldi.  Öyle ki Esra Erol Bahar ve İlker arasında boy farkı krizi yaşandı. Ancak ikili stüdyoya gelmeden önce çok büyük bir sürprizleri olduğunu dile getirdiler. Peki Esra Erol Bahar ve İlker arasında aşk mı başlıyor ? Esra Erol Bahar ve İlker hangi karar ile stüdyoya geldi ? Esra Erol Bahar ve İlker aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Aralarındaki boy farkından dolayı isimlerinden sıkça söz edilen Esra Erol Bahar ve İlker çiftinden büyük bir sürpriz gündeme geldi. Öyle ki programı izleyen herkeste oldukça iyi bilirler ki ikili birbirlerine çok yakıştırılmaktadır. Ancak güzeller güzeli gelin adayımız Esra Erol Bahar Hanım stüdyoya geldiği günden bu yana boy krizini bir türlü aşamamaktadır. Bu nedenle kendisine gelen damat adaylarının da uzun boylu olmasını istemektedir. Fakat bazı zamanlarda aşk arasında hiç bir engel söz konusu bile olmuyor. Çünkü programın bugün yayınlanan bölümünde Esra Erol Bahar geçtiğimiz günlerde kendisine talip gelen damat  adayı İlker ile aralarındaki boy farkından dolayı karar vermekte oldukça zorlandığını açıklamıştır. Fakat hem loca adayları hem de stüdyoda bulunan konukları Esra Erol İlker ve Bahar arasında aşk olduğunu ve bu nedenle boy farkını sorun etmemelerini söylemektedirler. Öyle ki Bahar Hanım bu konudaki kararı ile neredeyse yediden yetmişe herkesi şok etmiştir diyebiliriz. Bakalım kendisi ne karar ile gündeme bomba gibi düştü ?

Esra Erol İlker ve Bahar Arasında Aşk mı Başlıyor ?

esra erol bahar ve ilker aşkında boy krizi
esra erol bahar ve ilker aşkında boy krizi

Esra Erol İlker ve Bahar arasında yaşananlar gündemin en çok konuşulan konularından biri oldu. Peki çiftimiz beraberlikleri konusunda ne karar verdi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki programın bugün yayınlanan  bölümünde İlker Bey’in annesi  Fatma Hanım canlı yayına telefon bağlantısıyla bağlandı. Gelin adayı Bahar Hanım’ı çok beğendiğini söyleyen Fatma Hanım “inşallah olumlu karar verirler “ifadelerini kullandı. Loca adaylarının da yorumunu alan Esra Erol Bahar, şu an içinde bulundukları durumlarının çok komik olduğunu söyledi.  Ancak tüm bunlara rağmen Esra Erol İlker ve Bahar aşkında şok edici gelişmeler kendisini gösterdi. Öyle ki sempatik gelin adayımız Esra Erol Bahar hafta sonu İlker Bey’le yemeğe çıkmak istediğini ve İlker Beyi daha yakından tanımak istediğini söyledi. Çiftimize şimdilik mutluluklar diliyoruz… Umarız ilerleyen günlerdeki kararları da olumlu olur… İyi günler dileriz.

Esra Erol Bahar Yeni Talibi İlker Tanıştı, Stüdyoda Komik Anlar Yaşandı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.