esra erol berke kimdir

Esra Erol Berke Kimdir ?

En çok konuşulan adaylardan biri olan Esra Erol Berke kimdir,nereli, kaç yaşında, soyadı ne ve Esra Erol Berke boyu ve kilosu nedir ? gibi sorular uzun süredir kendisine talip olmak isteyen damat adayları tarafından bir hayli sıkça yöneltilen konulardan biri  olmuştur. Güzeller güzeli gelin adayımız hakkında sorulan sorular elbette ki sadece bunlarla da sınırlı değildir. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki onun hayranı oldukça çoktur. Bu nedenle Esra Erol Berke Kim ve Esra Erol Berke Hanım Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları nedir ? gibi sorularda oldukça popüler olmuştur. Hemen sizlere bu konudaki en önemli ve en güncel bilgileri aktarıyoruz.

esra erol berke kaç yaşında
esra erol berke kaç yaşında

Güzelliği ile baş döndüren Esra Erol Berke Hanım Kim ? sorusu şüphesiz ki en çok merak edilen konulardan biridir. Kendisini sizlere tüm yönleri ile tanıtacak olursak belirtmek isteriz ki onun adı özelliklede son zamanlarda sürekli olarak en popüler damat adaylarından biri olan Caner Bey ile anılmaktadır. Bu nedenle onu yakından tanımak isteyenler sürekli olarak Esra Erol Caner ve Berka arasında bir aşk var mı ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. Hemen sizleri bu konuda bilgilendirmeden önce kendisi hakkında en genel bilgileri aktaralım. Esra Erol Berka Hanım Kim ? sorusunda ilk olarak yanıt verecek olursak kendisi mutlu bir evlilik isteyen oldukça mütevazi ve sevimli bir hanımefendidir. Öyle ki sırf bu nedenlerden dolayı ona talip olmak isteyen bir çok adayı vardır. Peki Esra Erol Berke soyadı ne ? Ne yazık ki bu konuda çok net bilgiler gündeme gelmediği için bu konuda sizlere bilgi veremeyeceğiz. Ancak yakın zamanda kendisi hakkında eminiz ki çok daha güncel bilgiler kendini gösterecektir.

Esra Erol Berke Hanım Kaç Yaşında ?

esra erol berke soyadı ne
esra erol berke soyadı ne

Esra Erol Berke kaç yaşında sorusuna siz değerli ziyaretçilerimiz için yanıt verecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi şu an tam olarak 34 yaşındadır. Daha önce hiç evlilik yapmamıştır. Kendisinin mesleği ise Anaokulu öğretmenliği olarak bilinmektedir. Peki Esra Erol Berke boyu ve kilosu nedir ? Esra Erol Berke’nin boyu 1.72 cm kilosu ile 57’dir. Kendisi düzgün fiziği ve etkileyici bakışları ile gündemin en sevilen ve en favori adaylarından biri olarak kendini göstermektedir. Onun hakkında merak edilenler tabi ki sadece bunlarla da sınırlı kalmamıştır. Çünkü Esra Erol Berke nereli ? gibi sorularda bu aralar gündemden düşmek bilmiyor. Güzeller güzeli gelin adayımız Datça doğumludur ve Datçalıdır. Kendisi sakin bir yapıda olduğu için gelecek olan taliplerini de aynı şekilde ve aynı karakter yapısında istemektedir. Esra Erol Berke hakkındaki tüm bilgileri sizlere özetlemek adına oluşturmuş olduğumuz aday künyemize göz atmayı unutmayınız.

Esra Erol Berke

Soyadı: Bilinmiyor.

Yaşı: 34

Boyu: 1.72

Kilosu: 57

Mesleği: Ana Sınıfı Öğretmeni

 

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.