esra erol caner ve berke aşkında son durum

Esra Erol Berke ve Caner Aşkında Son Durum!

Uzun süredir  isimlerinden bir hayli sıkça söz ettiren Esra Erol Berke ve Caner aşkında son durum nedir ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki kendileri uzun süredir arkadaş olduklarını iddia ediyorlardı. Peki Esra Erol Caner ve Berke sevgili mi ? Birbirlerini seviyorlar mı ve Esra Erol Berke ve Caner aşk mı yaşıyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

esra erol caner ve berke
esra erol caner ve berke

Birbirlerine oldukça çok yakışan çiftlerimizden biri olarak bilinen ikili Esra Erol Berke ve Caner aşkı resmen başladı. Peki uzun süredir arkadaş olduklarını iddia eden çift arasında deli dolu bir aşkın başlaması nasıl oldu ? Merak edenler için hemen açıklayalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki bu aşk Caner Bey’in itirafı ile başladı diyebiliriz. Öyle ki kendisi bugün yayınlanan bölümde yer alan iddialara göre Berke Hanım’a olan aşkını dile getirdi. Bu aşk Esra Erol locasıda dahil olmak üzere seyirciler üzerinde büyük bir şok etkisi yarattı. Çünkü kendileri uzun süredir arkadaş olduklarını iddia ediyorlardı. Bu arkadaşlık görüldüğü üzere zamanla kocaman bir aşka dönüşmüştür desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bakalım ilerleyen günlerde kendileri hakkında ne gibi olaylar kendini gösterecek. Bekleyelim ve görelim.

Esra Erol Caner ” Berke’nin Gözlerine Bakınca Çok Heyecanlanıyorum.”

esra erol caner ve berke ayrıldı mı
esra erol caner ve berke ayrıldı mı

İzdivaç programlarının en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Esra Erol Caner ve Berke aşkında son durum nedir ? gibi konularda bilgi sahibi olmak isteyen eminiz ki çok fazla kişi vardır. O halde sizleri bu konuda bilgilendirelim. Öncelikle belirtmekte yarar görüyoruz ki bu aşkı başlatan ilk isim kesinlikle Caner Bey olarak bilinmektedir. Çünkü kendisi bugün Berke Hanım’a olan aşkını açık bir şekilde dile getirdi. Bugün yayınlanan bölümde kendisinin ellerinde çiçekler ile Esra Erol Berke Hanım’a izdivaç teklifinde bulunduğu bilinmektedir. Bu izdivaç teklifine Berke Hanım evet yanıtını verdi ve bu yanıt ile birlikte Esra Erol Caner ve Berke aşkı resmen başladı. Kendileri stüdyodan ele ele ayrıldılar. Öyle ki Esra Erol Caner’in ” Berke’nin gözlerine bakınca çok heyecanlanıyorum.” şeklinde sözler sarf etmesi neredeyse yediden yetmişe herkesi duygulandırdı. İyi günler dileriz.

Esra Erol Caner Berke Karar Anı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.