esra erol caner ve berke ayrıldı mı

Esra Erol Berke ve Caner Neden Ayrıldı ?

İzdivaç haberin en çok konuşulan aşklarından biri olan Esra Erol Berke ve Caner neden ayrıldı ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Çiftimiz sizlerinde bildiği gibi çok büyük bir aşk yaşamaktaydılar. Bu aşkın mükemmel bir şekilde gidiyorken bitmesine neden olan olayın ne olduğu oldukça çok merak edilmektedir. Peki Esra Erol Berke ve Caner neden ayrıldı? Esra Erol Caner ve Berke aşkı bitti mi ? ve Esra Erol Caner ve Berke yeniden barışacak mı ? Merak edenler için işte detaylar…

esra erol caner ve berke aşkı bitti mi
esra erol caner ve berke aşkı bitti mi

Esra Erol Berke ve Caner aşkı bitti! Bu aşkın bitmesinin temel nedeni ise güzeller güzeli gelin adayımızın cep telefonundan loca adaylarından birinin ismi hakkında araştırmalar yapması oldu. Öyle ki yakışıklı damat adayımız bunu kendi sevgilisinin telefonunda görünce olanlar oldu. Esra Erol Caner adeta sinir krizi geçirdi. Bu nedenle Esra Erol Berke ve Caner arasında çok büyük bir kavga çıktı. Bu kavganın neticesinde ise çiftimiz barıştı. Fakat yine olaylar bitmek tükenmek bilmedi. Sizlerinde bildiği gibi programın önceki bölümlerinde Esra Erol Berke ve Caner’in aileleri de tanışmıştı. Bu kadar güzel bir şekilde ilerleyen beraberliğin bitmesinde başka isimlerde etkin bir şekilde rol oynuyor mu yoksa bu aşkın bitmesinin tek nedeni Berke Hanım’ın başka bir isim ile isminin anılması mı ? Hemen bu konuda sizleri bilgilendirelim.

Esra Erol Caner ve Berke Aşkı Neden Bitti ?

Esra Erol Caner ve Berka Ayrıldı mı ? Esra Erol Caner ve Berke Aşkı neden bitti ? Esra Erol Caner ve Berke barıştı mı ve Esra Erol Caner ve Berke aşkı yeniden mi alevleniyor ? merak edenler için hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Çünkü bu soru kalıpları son zamanlarda gündemden düşmek bilmiyor. Çünkü onlar Türkiye’nin en çok yakıştırılan çiftlerinden biri olarak bilinmektedirler. Öncelikle belirtmek isteriz ki Esra Erol Caner, Berke ayrıldı. Ayrılmalarının nedeni ise Caner Bey’in Berke Hanım’ın telefonunda Acun Ilıcalı’nın yarışmalarına başvuru yaptığını görmesi aynı zamanda da locadan başka adayların ismini araştırdığını görmesi oldu. Bu aşkın bitmesi ile birlikte çiftimiz yollarına ayrı ayrı devam etme kararı aldılar. Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Esra Erol’da Caner Berke Kavgası!

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.