esra erol canlı yayında annesi ile kavuştu

Esra Erol Caner, Canlı Yayında Yıllardır Görmediği Annesi ile Kavuştu !

İzdivaç programlarında bir hasret daha son buldu. Programın en çok sevilen isimlerinden biri olan Esra Erol Caner, canlı yayında annesi ile buluştu. Peki Esra Erol Caner ve annesi arasında yıllarca sürmüş olan küslük son bulacak mı ? Esra Erol Caner annesini affedecek mi ? Esra Erol Caner’in annesi kim ve Esra Erol  Caner’i annesi neden terk etti ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol’da programının dün yayınlanan bölümünde canlı yayında uzun zamandır beklenen büyük bir buluşma gerçekleşti. Öyle ki Esra Erol Caner’in annesi Esra Erol’da stüdyosuna geldi. Programı izleyen ve Caner’e hayran olan herkesin ise merak ettiği tek bir şey vardı.  Esra Erol Caner ve annesinin arasındaki küslük son bulacak mı ? Esra Erol Caner annesini görünce nasıl bir tepki verdi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki yakışıklı damat adayımız annesini görünce adeta şok oldu. Olayın detayları ise tam olarak şöyledir.Esra Erol Caner yıllarca küs olduğu annesiyle Esra Erol’la programında buluştu. Daha annesi Kıymet Hanım’ı görmeden ağlamaya başlayan Esra Erol Caner, kendisi ile birlikte tüm stüdyoyu da gözyaşlarına boğdu.  Yakışıklı damat adayımız annesini görünce fenalaştı. Ona ne kadar kızgın olsa da sonuçta annesi olduğunu ve annelerin yerini kimsenin dolduramayacağını belirtti.

Esra Erol Caner, Annesi Kıymet Hanım ile Özlem Giderdi !

esra erol caner ve annesi
esra erol caner ve annesi

Haftalardır gözyaşı dinmeyen Esra Erol Caner annesi Kıymet Hanım’a büyük bir özlemle sarıldı. Anne oğlunun büyük buluşması karşısında program sunucusu Esra Erol’da gözyaşlarını tutamadı. Esra Erol Caner “Annemin geleceğine dair hiç bir umudum yoktu.”sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Umreye gideceğini açıklayan Esra Erol Caner annesiyle birlikte Umre’ye gitmek istediğini açıkladı.  Bu açıklamalar üzerine ise Caner’in annesi Kıymet Hanım Almanya’dan Türkiye’ye gelmesinin zor olduğunu bu yüzden oğlu ile kavuşamadıklarını ve oğlunu çok özlediğini bundan sonra böyle kötü şeylerin yaşanmayacağını söyledi.  Aralarındaki buzları eriten anne ve oğluna programda bulunan diğer  loca adayları da mutlu dileklerde bulundular. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi yakışıklı damat adayımız bu zamana kadar çok zor şeyler yaşamıştı. Onun yaşadıkları her daim herkesi ağlatmıştır. Esra Erol Caner babasını çok küçük yaşta kaybetmiş ve annesi bu zor günlerinde ne yazık ki yanında olamamıştı. Umarız bir daha hiç ayrılmazlar… İyi günler dileriz.

Esra Erol Caner’in Annesi ile Buluşma Anı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.