esra erol caner neden ağladı

Esra Erol Caner Neden Ağladı

Türkiye’nin en yakışıklı damat adayı Esra Erol Caner neden ağladı ? sorusu son zamanların gündeminde oldukça büyük olaylar yaratmıştır. Öyle ki kendisine hayran olan herkes bu duygusallığın arkasında yatar sır perdesini öğrenmek için sabırsızlanmaktadırlar. Peki bu olaya neden olan etmenler neydi ? Esra Erol Caner Toygar kimin için ağladı ? Yakışıklı damat adayımızı bu kadar çok üzen olay ne ? ve Esra Erol Caner kardeşi kim ? bu  ve bunun gibi bir çok soruya yanıt arıyorsanız oldukça doğru bir yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hemen siz değerli ziyaretçilerimize programda yaşanan tüm olayı detayları ile aktaracağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki olayın temek çıkış noktası şüphesiz ki genç damat adayının instagram hesabından alıntıların yapılarak gösterilmesidir. Bu nedenle de Esra Erol Caneri duygulandıran olay ne ? sorusu tam da bu noktada bir hayli büyük önem taşımaktadır. Türkiye’nin en çok tanınan veen karizmatik damat adaylarından biri olarak gördüğümüz Caner sizlerinde bildiği gibi her diam gülen yüzü ve gözleri ile ekranlarımız karşısında her birimize ayrı ayrı huzur vermektedir. Ancak onu üzen bir çok olay vardır. Öyleki onun beraber ağlayacak ve hatta çok üzüleceksiniz. Olayın akışına dönecek olursak hemen devam etmek isteriz ki karizmatik adayın sosyal medyadan alınan fotoğraflarında onu duygulandıran tek şey çok sevdiği kardeşi ve babasıdır. Esra Erol Caner babası kim ? diye soracak olursanız hemen açıklayalım.

Yakışıklı damat Caner’in babası onun gibi karizmatik olan bir beyefendidir. Ancak ismi ise henüz bilinmemektedir. Kendisinin bu konuda söylediği cümleler ise şu şekildedir. ” Niye ağlıyorum bende bilmiyorum! İçim yanıyor bilmiyorum neden ! Çok dolmuşum ya! Keşke her şey farklı olsaydı hayatımda! Çok dolmuşum ya! Abim olsaydı o kadar çok istiyorum ki ölmeseydi, babam ölmeseydi. Ben birine bağlanmaktan korkuyorum! Çünkü ölcek, kaybedeceğim onu! O yüzden yalnızlığı seçiyorum ben hep! Ya şimdi bile diyorum ki çocuğum olduğu zaman ona bir şey olursa ne yaparım! Daha çocuğum yok! Onları düşünüyorum. Kaybetmekten çok korkuyorum. Ama hep sevdiklerim kayboldu gittiler! Ne yapacağımıda bilmiyorum. Çok özlüyorum bir şey de yapamıyorum. Pardon özür dilerim, tutamıyorum ki kendimi! ”

Bu cümlelerin ardından kendisi ile birlikte tüm Türkiye’yi yasa boğan Caner, kalbinin sahibini bulabilecek mi oldukça çok merak edilmektedir. Çünkü yediden yetmişe herkes onun mutlu olmasını istemektedir. Esra Erol Caner, abisi, kardeşi ve babası neden öldü ? sorularına yanıt verecek olursak hemen belirtmek isteriz ki kendileri ne yazıkki yakalandıkları bir hastalık nedeniyle hayata veda etmişlerdir. Kendisine buradan üzüntüsünü onunla paylaştığımızı buradan bir kez daha belirtiyor ve ona tüm ömrü boyunca mutluluklar diliyoruz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.