esra erol caner neden hastaneye kaldırıldı

Esra Erol Caner Neden Hastaneye Kaldırıldı ?

Son zamanların en çok sevilen yüzlerinden biri olan Esra Erol Caner apar topar hastaneye kaldırıldı. Öyle ki onu çok seven hayranları sürekli olarak sağlık durumu hakkında bilgi edinmek istemektedirler. Peki bu olay arkasındaki sır perdesi nedir ? Esra Erol Caner’in hastane görüntüleri basına nasıl sızdı ? Esra Erol Caner neden hastaneye kaldırıldı, neden fenalaştı ve Esra Erol Caner’in sağlık durumu hakkındaki son gelişmeler nelerdir ? İşte detaylar…

esra erol caner hastane görüntüleri
esra erol caner hastane görüntüleri

Yakışıklılığı ile bizleri büyüleyen, karizmatik duruşu ile yediden yetmişe herkesin kalbini çalan ve yaşadıkları ile tüm hayranlarını göz yaşına boğan Esra Erol Caner hastaneye kaldırıldı. Sizlerinde bildiği gibi karizmatik damat adayımız uzun süredir ekranlarımız karşısında görünmüyordu. Ancak şimdilerde ise bir evlilik programı ile ekranlarımız karşına gelmiş ve kalbinin sahibi aramak adına önemli bir karar almıştır. Bu kararını ise şu sözleri ile gündeme damgasını vurmuştur. “Yarışmalara ve programlara katılmama kararı almıştım ama Esra Erol’a ve sevgili eşine saygım, güvenim sonsuz. Bana mutlu bir yuvanın kapılarını açacaklarına inanıyorum. Buraya mutluluğu bulmaya geldim.” sözlerini söyleyen Esra Erol Caner yaşadıklarından sonra fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. İşte o görüntüler.

Esra Erol Caner Toygar Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı!

esra erol caner sağlık durumu
esra erol caner sağlık durumu

Yakışıklı damat adayımız Esra Erol Caner Toygar apar topar hastaneye kaldırıldı. Yayınlanan görüntülerde ise kendisinin kafasına sargı olduğu görülüyordu. Öyle ki bu durum onun hem hayranlarını hem de locadaki arkadaşlarını çok ama çok üzdü. Onu seven herkes Esra Erol Caner neden hastaneye kaldırıldı ? sorusunu yöneltmeye başladılar. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Esra Erol Caner’in hastaneye kaldırılmasının nedeni düşerek kendisini yaralamasıdır. Şu anda sağlık durumu oldukça iyidir. Yakın zamanda tekrar onu loca arkadaşlarının yanında göreceğimizi düşünüyoruz. Çünkü o her zaman ki temiz kalbi ile evlenmek için gelin adaylarını beklemektedir. Umarız yakın zamanda kalbinin sahibi olan o güzel hanımefendiyi bir an önce bulur. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, aşk hayatında ise mutluluklar dileriz.

Esra Erol Caner Aday Kriterleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.