esra erol caner ve şilan aşk mı yaşıyor

Esra Erol Caner ve Şilan Aşk Mı Yaşıyor ?

Bu aralar gündemin en çok tartışılan konularından biri de Esra Erol Caner ve Şilan arasında aşk mı başladı ? şeklindeki soru kalıplarıdır. Çiftimizin açıklamaları bu konuda oldukça net olsa da yediden yetmişe herkes Esra Erol Şilan ve Caner aşkı başladı mı ? gibi soruları oldukça sık olarak yöneltilmektedir. Bu konudaki detaylar ise şu şekildedir…

esra erol şilan ve caner
esra erol şilan ve caner

Evlenme programlarının en çok tartışılan isimlerinden biri olan Esra Erol Caner ve Şilan arasında bir aşk var mı ? Esra Erol Şilan ve Caner sevgili mi ? gibi sorulara yanıt arayan oldukça çok hayranları vardır. Öyle ki programda yaşanan bazı hadiseler onların aşk yaşadıklarına işaret etmektedir. Ancak açıklamalara bakıldığı zaman görülüyor ki Esra Erol Caner ve Şilan şu an aşk yaşamıyorlar ve sevgili değiller. Peki onları aralarında bir şey var mı yok mu gibi iddialara neden olan etmenler neydi ? Aslına bakıldığı zaman Esra Erol Caner Bey’in programda sürekli olarak Şilan Hanım’ın yanına oturması ve ikili arasında Umre esprisinin olması onları aşk yaşadıkları iddialarını gündeme getirmiştir. Öyle ki Caner Bey ilerleyen günlerde Umre’ye gitmeyi planlamaktadır. Bu nedenle Şilan Hanım espri mahiyetinde “Beni de götür.” sözlerini sarf edince Caner Bey ” Nikahı da orada kılarız.” esprisini yapınca olaylar tamamen yanlış anlaşılmıştır.

Esra Erol Şilan ve Caner Aşkında Son Durum Nedir ?

esra erol şilan neden ağladı
esra erol şilan neden ağladı

Esra Erol programında bir aşk daha mı gerçek oluyor ?  Caner ve Şilan cephesinde son durum nedir ? Hemen merak edenler için açıklayalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki Esra Erol Şilan ve Caner aşkı diye bir durum söz konusu değildir. Ancak bu durum gündemin en çok konuşulan konularından biri olmuştur. Öyle ki Şilan Hanım’ın programda ağlaması akılları karıştırdı diyebiliriz. Peki sorun tam olarak neydi ? Esra Erol Melek Hanım Caner Bey’e sosyal medya üzerinden ” Şilan Sana Yakışmıyor.” sözlerini sarf etmesi ve fotoğraf yollaması üzerine Programda Caner Bey’in ” Ama gerçekten bir şey olsaydı, Melek’in o iki resmi bana yolladıktan sonra Şilan benim için biterdi. gerçekten olsaydı bir şey.” ifadelerini kullanması Şilan Hanım’ı oldukça sinirlendirdi. Bunun üzerine ise kendisinden “Esra Abla resimler bu arada öyle kötü resimler değil dediğim gibi, lisede falan saçma, dekolte. Ve benim insanlar hayatı boyunca olgunlaşır, karakteri oturur. Benim hala belkide karakterim oturmadı ama burada biri erkek çıksın cidden söylesin Şilan, yanıma geldin şunu yaptın, elimi tuttun konuştun. Bana geçenlerce çıkan İsa Bey bile dedi dargın mısınız yanlış bir şey mi söyledim niye böyle soğuksun, dedim ki yapı bu ben böyleyim.” sözleri ile kendini savundu. Daha sonra ise olanlar oldu.  Detaylar sizlerle.

Caner ve Şilan İlişkisinde Son Durum!

Betül İlkay

Betül İlkay

Merhaba ben Betül. Uzun süredir ekranların en popüler evlilik programlarından biri olan Esra Erol'da programında yaşanan gelişmeleri, oldukça yakından takip ederek sizleri anlık olarak bilgilendiriyorum.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.