esra erol elis ve mehmet enes evlendi

Esra Erol Elis ve Mehmet Enes Evlendi !

Uzun süredir aşkları ile gündemden düşmek bilmeyen Esra Erol Elis ve Mehmet Enes evlendi! Programın bugün yayınlanan bölümünde bir evlilik daha gerçekleşti. Öyle ki Esra Erol programının 327. evlenen çifti Esra Erol Elis ve Mehmet Enes oldu! İşte detaylar…

esra erol ve mehmet enes nikah görüntüleri
esra erol ve mehmet enes nikah görüntüleri

Aşkları ile gündemden düşmek bilmeyen Esra Erol Elis ve Mehmet Enes aşkı nihayet evlilik ile sonuçlandı. Öyle ki ikilinin birbirlerine olan aşkı sizlerinde bildiği gibi bir hayli uzun zamandır deli dolu bir şekilde devam ediyordu. Peki Esra Erol Elis ve Mehmet Enes nikahından görüntüler nasıldı ? Esra Erol Elis’in gelinliği ne modeldi ? ve Esra Erol Elis ve Mehmet Enes evlilik görüntülerinde ne gibi anlar yaşandı ? Öncelikle belirtmek isteriz ki çiftimiz sizlerinde bildiği gibi Esra Erol’da Evlen Benim programında tanışmışlardı. Birbirlerine gördükleri ilk andan itibaren büyük bir aşk besleyen çiftimiz nihayet evlilik kararı aldı. Bugün Caner Toygar ve Ali Bey’in nikah şahitliği eşliğinde ikili bugün nikah masasına oturdu. Şimdilerde ise bir hayli mutlu olduklarını söyleyebiliriz.

Esra Erol Elis ve Mehmet Enes Nikah Görüntüleri!

esra erol elis gelinliği
esra erol elis gelinliği

Uzun süredir birbirlerine olan aşkı ve sevgileri ile gündemden düşmek bilmeyen Esra Erol Elis ve Mehmet Enes bugün evlendi. İkilinin nikah görüntüleri ile muhteşem anlara vesile oldu. Çiftimizin evlilik yaşamlarına dair bütün hazırlıkları uzun süredir tüm hızı ile devam ediyordu. Yakın zamanda tüm hazırlıklar tamamlandı ve şimdilerde ise Esra Erol Mehmet Enes ve Elis nikah görüntüleri neredeyse yediden yetmişe herkesi büyüledi. Bakalım ilerleyen günlerde ikilinin arasında ne gibi gelişmeler meydana gelecek. Eminiz ki kendileri çok ama çok mutlu olacaklar. Yakın zamanda kendilerinden Esra Erol Elis ve Mehmet Enes aşkından bir de bebek beklenmektedir. Kendilerine aşk hayatlarından bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerlerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz.

Esra Erol Mehmet Enes’ten Elis’e Sürpriz Evlilik Teklifi !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.