zuhal topal gamzenur ve barış ayrıldı mı

Esra Erol Gamzenur ve Barış Ayrıldı mı?

Gündemin en favori birlikteliklerinden biri olan Esra Erol Gamzenur ve Barış aşkı bitti. Bu aşkın bitmesi ile birlikte ikilinin hayranları sürekli olarak Esra Erol Gamzenur ve Barış ayrıldı mı, Esra Erol Gamzenur ve Barış’ın ayrılma nedeni yakışıklı damat adayı Baran mı ?  gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamamaktadırlar. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. İşte detaylar…

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen aşkları ile isimlerinden oldukça sıkça söz ettiren Esra Erol Gamzenur ve Barış çifti ayrıldı. İkilinin ayrıldığını duyan sevenleri bu ayrılığın ardında yatan temel nedenin ne olduğunu merak etmeye başladı. Bu konuda hemen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikilinin aşkının bitmesinin neden onların arasında çıkan bazı anlaşmazlıklardır. Bu anlaşmazlıkları tüm detayları ile ele alacak olursak belirtmek isteriz ki kendileri geçtiğimiz günlerde birlikte dışarı çıkmak istemişler, Gamzenur Hanım hazırlanmış ve bunun akabinde ise Barış Bey’in kendisine mesaj atarak erkek erkeğe eğleneceklerini söylemesi oldu. Bu konuda gelin adayına neredeyse yediden yetmişe herkes hak verdi. Ancak merak edilen bir konu daha vardır ki o da Esra Erol Gamzenur ve Barış aşkının bitmesinin nedeni Baran Bey mi ? sorusu oldu. Merak edenler için bu konuya hemen açıklık getirelim.

Esra Erol Gamzenur ve Barış Aşkı Baran Yüzünden mi Bitti ?

esra erol gamzenur ve barış aşkı bitti
esra erol gamzenur ve barış aşkı bitti

Esra Erol Gamzenur ve Barış aşkı tamamen bitti. İkili bir daha barışmamak üzere yollarını ayırdılar. Öyle ki bu ayrılığın nedeni olarak ise Baran Bey’in araya girmesi oldu diye söylentileri ortaya atıldı. Fakat çiftimizin açıklamalarına göre böyle bir durum söz konusu bile değil. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki Esra Erol Gamzenur ve Barış aralarında çıkan bazı problemler nedeniyle yollarını ayırma kararı aldılar. Bu karar onları çok seven ve yakışan hayranlarını oldukça çok üzmüştür. Ancak Esra Erol Gamzenur ve Barış aşkı şimdilik geri dönüşü olmayacak şekilde tamamen bitmiştir. Çiftimiz şimdi locada yollarına ayrı ayrı devam etme kararı almışlardır. Kendilerine aşk hayatlarında bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Bakalım ilerleyen günlerde kendileri hakkında ne gibi gelişmeler meydana çıkacaktır. İyi günler dileriz.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.