esra erol gülser ve atahan aşkı bitti

Esra Erol Gülser ve Atahan Aşkı Bitti !

Son zamanların en popüler çiftlerinden biri olarak bilinen Esra Erol Gülser ve Atahan çifti sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda karşılaştırmalarında çaya çıkma kararı aldı. Öyle ki onlar birbirlerinden oldukça çok hoşlanmışlardı. Peki Esra Erol Gülser ve Atahan neden ayrıldı ? Esra Erol Gülser ve Atahan aşkının bitmesinin ardında yatan temel neden neydi ? Merak edenler için işte detaylar…

esra erol gülser ve atahan
esra erol gülser ve atahan

İzdivaç programlarının en çok konuşulan çiftlerinden biri de şüphesiz ki Esra Erol Gülser ve Ata’dır. Onların aşkı kısa zamanda büyümüşken son zamanlarda ortaya çıkan sorunlar onların beraberliğinin bitmesine neden oldu. Öyle ki kendileri programda karar anlarını bildirirken bir çok sorunları ortaya döktü. Esra Erol Gülser yaptığı açıklamada şu kelimeleri sarf etti. ” Çocukça düşünüyor, çocukça kararları, çocukça fikirleri var.”  Bu açıklama üzerine ise Esra Erol Atahan ” Çocukça demen çok yanlış. Çocuk gibi diyerek bir kere bir kişi aşağılanmaz.” şeklinde sitemde bulundur. Bu sözlerin üzerine ise program sunusu Esra Erol’da aynı şekilde Atahan Bey’e katıldığını dile getirdi. Sizlerinde bildiği gibi Esra Erol Gülser ve Atahan birbirlerini aynı locada görüp beğenmişler ve aşk yaşamaya başlamışlardır. Onların arasında çıkan bir çok sorun bu beraberliğin kısa süre içerisinde bitmesine neden oldu.

Esra Erol Atahan ” Yalan Söylüyor!”

esra erol gülser ve atahan ayrıldı mı
esra erol gülser ve atahan ayrıldı mı

Locada birbirlerine deliler gibi aşık olan Esra Erol Atahan ve Gülser aşkı bitti. Öyle ki bu ayrılığın ardında yatan temel neden ise çiftimizin aralarında bir iletişim kopukluğunun olmasıdır. Çünkü Esra Erol Gülser Hanım Atahan Bey’in çok çocuksu olduğunu düşünmektedir. Bunların aynı sıra ise çiftimizin konser probleminin ortaya çıkması ve Atahan’ı o gün aradığını söylemesi üzerine kendisinin Gülser Hanım’a yalan söylüyor demesi çok büyük bir tepkiye neden oldu. Öyle ki Esra Erol Gülser ” Ben artık kendisi ile görüşmek istemiyorum.” sözlerini sarf etti. Bunun üzerine ise Atahan Bey ayrılmak istemediğini dile getirdi. Öyle ki o hala kendisini deliler gibi seviyordu ve kafasında soru işaretleri vardı. Bu nedenle programın güzel ve başarılı sunucusu Esra Erol çiftimizi Aşk Kafe’ye aralarındaki iletişim sorununu halledebilmeleri için konuşmaya davet etti. Ancak Esra Erol Atahan ve Gülser aşkı tamamen bitti diyebiliriz. İlerleyen günlerde neler oldu hep birlikte göreceğiz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.