Esra Erol İlhame Kimdir ?

esra erol ilhame kaç yaşinda
esra erol ilhame kaç yaşinda

En popüler gelin adaylarından biri olan Esra Erol İlhame kimdir, nereli, kaç yaşında ve soyadı ne gibi sorular kendisinin talipleri tarafından sık sık sorulmaktadır. Oldukça sempatik bir isim olan İlhame sizlerinde bildiği gibi bu zamana kadar gelen adayları ile yaşamış olduğu diyalogları ile ünlü olmuştur. Hatta hatırlarsanız bu diyaloglardan biri de yabancı taliplerinden biri ile yaşanmıştır.Güzel gelin adayımızı yakından tanımak isteyenler için hemen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki Esra Erol İlhame Facebook, Twitter, İnstagram ve periscope hesabı nedir ? şeklindeki sorularınıza değinelim. Kendisi bir çok sosyal medya hesabını kullanmaktadır. Ancak bu onun kişisel bilgilerine girdiği için ne yazık ki buradan paylaşamıyoruz. Ancak onun hakkında merak ettiğiniz diğer tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Bakalım Esra Erol İlhame soyadı ne ? sorusu ne nasıl yanıt bulacak hep birlikte öğrenelim.

esra erol ilhame ve ozancan
esra erol ilhame ve ozancan

Ne yazık ki güzel gelin adayının soyismi hakkında net bilgiler bulunmamaktadır. Ancak belirtmek isteriz ki Esra Erol İlhame nereli sorusuna yanıt verelim. Kendisi Azerbaycan asıllı bir vatandaştır. Ülkemizde çocuk bakıcılığı yapmaktadır. Şu anda evlenmek istiyor ve taliplerini uzun süredir bekliyor. Hatta öyle ki son gelen talibi ile de çaya çıktığını belirtmek isteriz. Peki Esra Erol İlhame talibi Ozan Can ile son kararı ne oldu ? Geçtiğimiz günlerde bu soru net bir şekilde tanıt buldu diyebiliriz. Programı izleyenlerde çok iyi bilirler ki ikili şu an olumlu kararları ile stüdyoya gelmişlerdir. Oldukça mutlu olduklarını söyleyebiliriz. Bunun akabinde ise Esra Erol İlhama yaptığı açıklamada onu evlilik için olmasa bile arkadaş olarak değerlendireceğiniz, çok iyi bir beyefendi olduğunu belirtti.

esra erol ilhame soyadı ne
esra erol ilhame soyadı ne

Bu nedenle her ne kadar Esra Erol’dan tepki görmüş olsa da şu anda görüştükleri aşikar bir gerçektir.Peki Esra Erol İlhame kaç yaşında ? Kendisi aday kriterlerinde de belirttiği gibi 33 yaşındadır. Daha önce hiç evlenmemiştir. Ancak en kısa zamanda evlenmek istediğini belirtmiştir. Umaruz kendisinin Ozan Can ile olan kararı olumlu bir şekilde ilerlemeye devam eder ve nikah masasına otururlar. Çünkü kendisini çok ama çok sevenler onun iyiliğini istemektedirler. Bunun akabinde ise Zuhal Topal İlhame ve Devlet ilişkisi bir hayli hüzünlü sonlanmıştır. Bu durum kendisinin hayranlarını oldukça çok üzmüştür diyebiliriz. Aynı şekilde Esra Erol İlhame ve Cüneyt aşkı da ne yazık ki kötü bitmişti. Gelin adayımıza bir ömür boyu mutluluklar dileriz. İyi günler.

Esra Erol İlhame İnstagram Hesabını Aktif Kullanıyor!

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.