esra erol mehmet esef ve aslı evlendiesra erol mehmet esef ve aslı evlendi

Esra Erol Mehmet Esef Bey ve Aslı Hanım Canlı Yayında Evlendi!

Esra Erol’da programında bir evlilik daha gerçekleşti. Programın bugün yayınlanan bölümünde uzun süredir flört eden Esra Erol Mehmet Esef Bey ve Aslı Hanım evlendi! Birbirlerinin ruh ikizi olduklarını düşünen çiftimiz şimdilerde oldukça mutlu. Ancak onların hakkında merak edilenler sadece bunlarla değil. Çünkü çiftimizi izleyen herkes sürekli olan Esra Erol Mehmet Esef ve Aslı aşkında son durum ne ? Esra Erol Mehmet Esef ve Aslı tanışma anı ve karşılaştırma anı nasıl geçti ? Esra Erol Mehmet Esef damatlık modeli ne ve Esra Erol Aslı gelinlik modeli ve markası ne ? gibi sorularda uzun süredir yöneltilmektedir. İşte detaylar…

esra erol mehmet esef ve aslı nikah görüntüleri
esra erol mehmet esef ve aslı nikah görüntüleri

Uzun süredir flört eden çiftimiz Esra Erol Mehmet Esef  ve Aslı canlı yayında evlendi. Böylece Esra Erol’da stüdyolarında bir hayal daha gerçek oldu. Programın 328 evlenen çifti olan Esra Erol Mehmet Esef ve Aslı çifti şimdilerde bir hayli mutlular. Öyle ki programın bugün yayınlanan bölümünde çok romantik anlar yaşandı. Aslı Hanım’ın Mehmet Esef Bey’e talip olmasını sağlayan ablası çiftimizin nikah şahitlerinden biri olurken, kendilerinin evlilik cüzdanlarını program sunucusu Esra Erol takdim etti. Çiftimiz programın ilerleyen dakikalarında romantik bir dansa imzasını attı. Öyle ki Esra Erol Mehmet Esef ve Aslı nikah görüntüleri çok konuşuldu. Şimdilerde ise kendilerinin düğün görüntüleri de bir hayli merak ediliyor.

Esra Erol Mehmet Esef Bey Sevgilisi Aslı Hanım’a Şarkı Söyledi.

esra erol mehmet esef ve aslı evlendi mi
esra erol mehmet esef ve aslı evlendi mi

Esra Erol programında evlenen 328 çift olan Mehmet Esef Bey ve Aslı Hanım’ın nikah görüntüleri olay yarattı. Damat eline mikrofonu aldı ve gelin için şarkı söyledi. Öyle ki kendilerinin bu esnada dans etmeleri izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Uzun süredir beraberlikleri hakkında olumlu yorumlarda bulunan çiftimiz, sizlerinde bildiği gibi programın geçtiğimiz bölümlerinde birbirlerinin ruh eşleri oldukları belirtmişlerdi. Öyle ki ilk görüşte aşk olgusunun gerçeğe dönüşmüş hali olan ikili, yakın zamanda evlenme kararı aldılar. Esra Erol Mehmet Esef ve Aslı Hanım düğün görüntüleri kadar Esra Erol Mehmet Esef evlilik teklifi görüntüleri de büyük olay yarattı. Yakın zamanda kendilerinden çok daha mutluluk dolu haberler beklenmektedir. Öyle ki Esra Erol Mehmet Esef ve Aslı Hanım’ın bebekleri oldu şeklindeki haberler onları sevenleri sabırsızlandırıyor. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Esra Erol’da 328. Nikah !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.