esra erol alper ve merve ayrıldı mı

Esra Erol Merve ve Alper Ayrıldı mı ?

İzdivaç programlarında ayrılıklar son bulmuyor. Öyle ki programın dün yayınlanan bölümünde Esra Erol Merve ve Alper aşkında şok edici gelişmeler meydana geldi. Programı kaçıran herkesin en çok merak ettiği konulardan biri de Esra Erol Merve ve Alper ayrıldı mı, ayrıldıysa neden ayrıldı gibi sorular olmuştur. Peki ikili arasında neler oluyor ? Esra Erol Merve ve Alper aşkı bitti mi ? Esra Erol Alper ve Merve aşkında son durum ne ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol’da programının en güzel gelin adaylarından Merve , Alper’den ayrılma kararı aldı. Çok güzel giden ilişkileri bir anda bozulan çiftin aşkına nazar mı değdi sorusu çiftimizi çok yakıştıran hayranları tarafından oldukça sık olarak yönetildi. Peki Esra Erol Merve ve Alper neden ayrıldı ? İkilinin aşkının bitmesindeki asıl neden ne ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki programın önceki gün çekilen bölümünde sizlerinde bildiği gibi ikiliden çok güzel kareler ekranlara gelmiştir. Dün çekilen görüntülerde çok güzel bir aşk yaşadıklarını  gösteren  çiftin ayrılık kararı herkesi şok etti. Çiftimizin birbirlerine ne denli aşık olduğu elbette ki tartışılmaz bir konuydu. Bu nedenle onların ayrılık kararı ile gündeme gelmesi neredeyse yediden yetmişe herkesi şok etti. İkilinin ayrılmasının asıl nedeni ise Merve Hanım’ın erkeği anımsatan davranışlarıdır.

Esra Erol Merve ve Alper Kavgasında Şok !

esra erol alper ve merve aşkı bitti mi
esra erol alper ve merve aşkı bitti mi

Esra Erol Merve ve Alper aşkının bitmesi gündeme damgasını vurdu. Çiftimiz bu konuda pek çok açıklama yaptı. Özellikle de güzeller güzeli gelin adayımız Merve Hanım “ Alper benden çok sıkıldığını ve davranışlarımın tıpkı bir erkek gibi olduğunu söyledi benim hakkımda böyle düşünen bir adamla daha fazla kesinlikle devam  edemem” sözleri ile uzun süredir konuşulacak gibi duruyor. Ancak bu itiraflar karşısında yakışıklı damat adayımız da elbette ki susmamıştır. Bu sözler karşısında kendisini savunmak isteyen Esra Erol Alper Bey ise “ Merve Hanım bana sürekli emrivaki cümleler kuruyor, bundan çok ama çok rahatsız oluyorum ve Merve’nin kendi şahsından sıkılmadım, aramızda yaşanan sürekli olarak kavgalardan sıkıldım” sözlerini sarf etti.. Esra Erol’da Merve ise “Alper‘e olan duygularım hoşlanmaktan daha öte ama önceki yaşanan şeyler sürekli benim önüme  geliyor ve ben bundan rahatsız oluyorum bu yüzden ayrılık kararı aldığını açıkladı.  Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak. İyi günler dileriz.

Esra Erol Alper Bey’in Talibi Sarışın Güzel Merve Hanım Esra Erol’da !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.