esra erol mustafa nurane hanım ile yakalandı

Esra Erol Mustafa, Nurane Hanım ile Yakalandı !

Uzun süredir yakışıklılığı ile adından oldukça sık söz ettiren Esra Erol Mustafa loca adaylarından ve aynı zamanda eski talibi olan Nurane Hanım ile başbaşa yakalandı. Bu görüntüler programda büyük bir şok yarattı. Peki Esra Erol Nurane ve Mustafa arasındaki aşk yeniden mi başlıyor ? Esra Erol Mustafa ve Nurane aşkında son durum ne ? Esra Erol Mustafa ve Nurane neden ayrıldı ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol’da programında yakışıklılığı ile dikkat çeken damat adayı Mustafa, locadaki gelin adaylarından olan ve aynı zamanda da  eski talibi olan Nurane Hanım ile baş başa fotoğrafının yayınlanması üzerine Azeri gelin adayı Nurane ile aralarında bir şey olmadığını açıkladı. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi çiftimiz daha önce birbirlerini tanıma yoluna girmişlerdi.  Şimdilerde kendilerinin yeni fotoğraflarının olması yeni adayları ile de arasının açılmasına neden oldu. Yakışıklı damat adayımız Esra Erol Mustafa bu olayların yaşanması nedeniyle, daha önce tanıma yolunda olduğu Öykü Hanım ile de kavga etmek zorunda kaldı. Cuma günü yollarını ayıran çiftimiz  Esra Erol Mustafa ve Öykü Hanım’ın aşkının bitmiş olması nedeniyle yakışıklı damat adayı kendisi ile konuşmak istemediğini dile getirdi.  Ancak Esra Erol Öykü ” Mustafa benim ile görüşürken zaten Nurane Hanım ile de görüşüyordu. Ben bunu çok iyi biliyorum. Bana görüştüklerine dair bir çok fotoğraflar ve mesajlar  geldi “ dedi. Bu sözler üzerine ikili arasında sesler iyice yükseldi.

Esra Erol Mustafa ve Öykü Neden Ayrıldı ?

esra erol mustafa ve öykü neden ayrıldı
esra erol mustafa ve öykü neden ayrıldı

Gündemin en popüler damat adaylarından biri olan Esra Erol Mustafa ve Öykü arasında yaşananlar gündemin en çok konuşulan konularından biri oldu. Peki Esra Erol Mustafa ve Öykü neden ayrıldı ? Esra Erol Mustafa ve Öykü aşkında son durum ne ? Esra Erol Mustafa ve Öykü aşkı neden bitti ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki, ikilinin ayrılmasındaki asıl neden aralarındaki aşkın bitmiş olması ve Mustafa Bey’in eski talibi olan Nurane Hanım ile görüşmesidir. Ancak yakışıklı damat adayımız stüdyoda yapmış olduğu açıklamalarda  Esra Erol Nurane Hanım ile aralarında hiçbir şey olmadığını ve olmayacağını belitti. Öyle ki kendisi hakkında ortaya atılan iddialar karşısında Esra Erol Mustafa sinirlerine hakim olamadı. İkili arasında tartışma tüm şiddeti ile devam ederken program sunucusu Esra Erol’un araya girmesi ile birlikte tartışma son buldu.  Şimdilerde ise kendisinin yeni taliplerini aradığı biliniyor. Kendisine mutluluklar dileriz.

Esra Erol Mustafa: ” Öykü Gelinim Olsun İstiyorum!”

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.