esra erol selin ve erhan aşkında son durum

Esra Erol Selin Erhan Aşkında Son Durum! Esra Erol Selin Erhan Beye Talip Oldu!

İzdivaç programının bugün yayınlanan bölümünde Esra Erol Selin Hanım Erhan Beye talip olmak istediğini açıkladı. Programı izleyenlerde oldukça iyi bilirler ki bu açıklamadan önce Esra Erol Selin’in adı Berke ve Caner aşkında ortalığı karıştıran kişi olarak geçmişti. Bu olayı üzerine Esra Erol Selin Erhan Aşkı resmen başladı diyebiliriz. Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için işte detaylar…

esra erol zeliha ve erhan neden ayrıldı
esra erol zeliha ve erhan neden ayrıldı

Atv ekranlarında bugün çok konuşulacak bir olay daha yaşandı. Esra Erol Selin Hanım Erhan Beye talip oldu. Öyle ki yakışıklı damat adayımızda yapmış olduğu açıklamalarda güzeller güzeli gelin adayımızdan hoşlandığını dile getirdi. Bu nedenle resmen Esra Erol Erhan ve Selin aşkı başladı desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Ancak yine belirtmekte yarar görüyoruz ki  sizlerinde bildiği gibi programın önceki bölümlerinde Esra Erol Erhan ve Zeliha aşkı büyük bir yankı uyandırmıştı. Öyle ki onları çok seven hayranları sürekli olarak Esra Erol Zeliha ve Erhan neden ayrıldı ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Peki ikilinin ayrılmasının ardındaki sır tam olarak neydi ? Merak edenler için hemen açıklayacak olursa çiftimiz ne yazık ki anlaşamıyordu. Bu nedenle yollarını ayırma kararı aldılar ve beraberliklerini noktaladılar. Bu kararın üzerinden tam 2 gün geçti ve yakışıklı damat adayımız yeni bir aşka yelken açtı.

Esra Erol Selin ve Zeliha Kavgası!

esra erol selin erhana talip oldu
esra erol selin erhana talip oldu

Bugün canlı yayında bir itiraf daha kendisini gösterdi. Esra Erol Selin Erhan’a olan aşkını dile getirdi. Bu itiraf üzerinde bir itiraf daha hemen ortaya çıktı. Esra Erol Selin’in izdivaç teklifine Erhan Bey ” Kararım olumlu, Selin hanımdan gerçekten çok hoşlanıyorum.” gibi ifadeler kullandı. Bunun üzerine kendisinin 2 gün önce ayrılmış olduğu sevgilisi Zeliha Hanım’dan tepki gecikmedi.  “Ben Erhan’ın kaşına, gözüne, kirpiğine, tırnağına her şeyine aşığım. Onu benim kadar sevebilecek misin ? ” şeklinde sitem cümleleri duyuldu. Bu cümleler karşısında ise Esra Erol Selin Hanım “Bekle ve gör sevebilecek miyim sevemeyecek miyim! ” sözlerini sarf etmesi ile olanlar oldu. Zeliha Hanım bu duruma daha fazla dayanamadı ve gözyaşları adeta sel olup aktı. Bakalım ilerleyen günlerde Esra Erol Erhan ve Selin aşkında son durum gelişmeleri ne şekilde kendisini gösterecek. Esra Erol Selin ve Erhan Ayrıldı mı ? Esra Erol Selin ve Erhan neden ayrıldı ? gibi soru kalıpları ile karşı karşıya mı geleceğiz yoksa Esra Erol Erhan ve Selin aşkı mükemmel bir şekilde ilerliyor. Tarzındaki cümleler ile mi karşılaşacağız. Bekleyelim ve görelim. Esra Erol Zeliha Selin ve Erhan Kavgasında son durum gelecek bölümde Atv ekranlarında olacak. İyi günler dileriz.

Esra Erol Zeliha Erhan Aşkı Bitti !

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Zeliha ve Gurur ayrılmış olamaz. Bence Baran’la yakışıyorlar ama Gurur’da çok iyi bir insan

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.