esra erol sema ve kemal ayrıldı

Esra Erol Sema ve Kemal Ayrıldı !

Uzun süredir dillerden düşmeyen Esra Erol Sema ve Kemal aşkı bitti. Programın dün yayınlanan bölümünde son dakika anonsu ile Esra Erol Sema ve Kemal ayrıldı şeklindeki haberler gündeme geldi. Böyle bir durum söz konusu olunca haliyle onları izleyen yediden yetmişe herkes Esra Erol Sema ve Kemal neden ayrıldı ? şeklindeki soruları yöneltmeye başlamışlardır. İşte detaylar…

esra erol sema ve kemal aşkı bitti
esra erol sema ve kemal aşkı bitti

Sizlerinde bildiği gibi geçtiğimiz günlerde Esra Erol Kemal ve Sema aşkında bomba bir gelişme meydana geldi. Öyle ki kendileri uzun süredir birbirlerine olan oldukça büyük aşkları ile gündemden düşmek bilmiyorlardı. Durum böyle olunca herkes onların yakın zamanda evleneceklerini düşünüyordu. Fakat Esra Erol Kemal Bey’in ilgisiz tavırları artık Esra Erol Sema Hanım’ı çileden çıkarmıştı. Bu nedenle haberleri alan program sunucusu Esra Erol sorunu çözmek nedeniyle onları stüdyoya davet etti. Ancak bu sorun çözülecek gibi değildi. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki onların arasında hem giyim sorunu, hem iletişim sorunu hem de ilgi sorunu vardı. Bu soruları aşamayan çiftimiz Esra Erol Sema ve Kemal aşkı ne yazık ki bitti. Öyle ki bu durum onları seven herkesi bir hayli üzdü.

Esra Erol Kemal ve Sema Arasında Büyük Tartışma!

esra erol sema neden gözyaşlarına boğuldu
esra erol sema neden gözyaşlarına boğuldu

Esra Erol programında bir skandala daha imza atıldı. Öyle ki son zamanların en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Esra Erol Kemal ve Sema arasında büyük bir tartışma meydana geldi. Kemal Bey Sema Hanım’ın sosyal medya ile sürekli olarak ilgilenmesinden şikayetçi ile Sema Hanım ise kendisinin ona ilgi göstermemesinden şikayetçiydi. Bu sorun her ne kadar ortadan kaldırılmaya çalışılsa da ne yazık ki çözüm getirilemedi. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki bir skandal daha kendini göstermişti. Esra Erol Sema ve Kemal’in ayrılmasının nedeni Berke Hanım’ın “Ben Sema’yı sevmiyorum.” sözlerini Kemal Bey’in kendisine sarf ettiğini söyledi. Bu sözler ve itiraf ise güzeller güzeli gelin adayımızı gözyaşlarına boğdu. Bu nedenle yediden yetmişe herkes Esra Erol Sema neden gözyaşlarına boğuldu ? şeklinde sorularu yöneltmeye başladılar. Öyle ki bunun temel nedeni ise Kemal Bey ile ayrılmasıdır. Bakalım ilerleyen günlerde ne gibi olaylar meydana gelecek. İyi seyirler dileriz.

Kemal ve Sema Ayrılık Kararı Aldı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.