esra erol şenol sibele evlenme teklifi etti

Esra Erol Şenol Bey Canlı Yayında Sibel Hanım’a Evlenme Teklifi Etti!

Ekranların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Esra Erol Şenol Sibel Hanım’a canlı yayında evlenme teklifi etti. Öyle ki bu teklif karşısında oldukça çok şaşıran program sunucusu Esra Erol, sevincinden ne yapacağını şaşırdı. Peki Esra Erol Şenol’un  evlenme teklifinde Sibel Hanım ne yanıt verdi ? Esra Erol Şenol Bey’in evlilik teklifi görüntüleri nasıldı ?  Merak edenler için işte detaylar…

esra erol şenol evlenme teklifi görüntüleri
esra erol şenol evlenme teklifi görüntüleri

Gündemin en popüler ismi olan Esra Erol Şenol canlı yayında eski sevgilisi ve aynı zamanda da komşusu olan Sibel Hanım’a evlenme teklifi etti. Öyle ki kendisi programın önceki bölümlerinde de Sibel Hanım’a bir çok çağrıda bulunmuştu. Bu çağrı karşısında sessiz kalmayan gelin adayı canlı yayına bağlandı ve Şenol Bey ile romantik bir konuşma yaptı. Bu durum karşısında ise Esra Erol Şenol ” Tüm locanın huzurunda sana evlilik teklif ediyorum.” sözlerini sarf etti. Bu sözler karşısında loca adayları da dahil olmak üzere neredeyse yediden yetmişe herkes şok oldu. Peki Esra Erol Şenol evlenme teklifine ne yanıt aldı ? Merak edenler için hemen açıklayalım.

Esra Erol Şenol Evleniyor mu ?

esra erol ve sibel
esra erol ve sibel

Esra Erol Şenol canlı yayında çok hoşlandığı ve sevdiği eski komşusunda evlenme teklifi etti. Bu görüntüler karşısında herkes bir hayli mutlu oldu. Ancak merak edilen bir konu daha vardı ki o da bu teklif karşısında Sibel Hanım’ın kendisine ne yanıt verdiği idi. Hemen bu konuda sizlere en net ve en güncel bilgileri aktaracak olursak belirtmek isteriz ki yakışıklı damat adayımızın romantik evlenme teklifine ” Evet.” yanıtı geldi. Bu yanıt karşısında program sunucu Esra Erol, ayakkabılarını çıkardı ve stüdyoda koşmaya başladı. Öyle ki çok sevinmişti. Fakat daha sonra ise Esra Erol Şenol Hülya yengesinin bu evliliğe onay verip vermeyeceğini sordu ve onunla görüşmek istediğini dile getirdi. İlerleyen günlerde bu konuda yeni gelişmeler büyük bir sabırsızlık ile bekleniyor. İyi günler dileriz.

Esra Erol Şenol Eski Aşkı Sibel Hanım’a Evlenme Teklifi Etti!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.