esra erol şenol kimdir

Esra Erol Şenol Bey Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli ? Esra Erol Şenol Soyadı Ne ?

Evlilik programlarının gülen yüzü niteliğinde bir isim olan Esra Erol Şenol kimdir, kaç yaşında, nereli ve Esra Erol Şenol Soyadı nedir gibi sorular uzun süredir popülerliğini yitirmedi ve ilerleyen günlerde de asla yitirmeyecek gibi görünüyor. Çünkü o programın en eğlence dolu isimlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle Esra Erol Şenol İnstagram, Facebook, Twitter ve Periscope gibi sosyal medya hesaplarına nasıl ulaşırım ? sorusu da hayranları tarafından sürekli olarak yöneltilmektedir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. İşte ayrıntılar…

esra erol şenol soyadı
esra erol şenol soyadı

Hem yakışıklı, hem karizmatik hemde iyi kalpli bir insan olan Esra Erol Şenol kimdir ? sorusu kendisine talip olmak isteyen adayları tarafından adeta dur durak bilmeyecek şekilde sorulmaktadır. Hemen kendisi hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi önemli bilgiler aktaracak olursak akıllara gelen ilk olay şüphesiz ki Esra Erol Şenol ve Müjgan arasında yaşananlardır. Öyle ki Müjgan adında bir hanımefendi kendisine talip olmak istemiş ancak Şenol Bey kendisini davet etmesine rağmen stüdyoya gelmemiştir. Fakat yinede aramaktan vazgeçmemiştir desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Esra Erol Şenol Soyadı Nedir ? Kendisi hakkında bilgi edinmek isteyenler için hemen bu konuya netlik kazandıracak olursak belirtmekte yarar görüyoruz ki Esra Erol Şenol soyismi Türkmen olarak bilinmektedir. Kendisi uzun süredir taliplerini Esra Erol locasında aramaktadır. Bakalım ilerleyen günlerde kalbinin sahibini bulabilecek mi ? İzleyelim ve görelim.

Esra Erol Şenol Kaç Yaşında ?

esra erol şenol kaç yaşında
esra erol şenol kaç yaşında

Esra Erol Şenol kaç yaşında sorusuna yanıt verecek olursak hemen belirtmek isteriz ki Esra Erol Şenol’un yaşı şu anda tam olarak 52’dir. Locada bulunan herkes onu adeta abisi gibi sevip saymaktadırlar. O da yakın zamanda kalbinin sultanı olacak, onunla iyi geçinecek bir hanımefendi ile evlenmek istemektedir. Eminiz ki o da kendisi gibi iyi kalpli bir hanımefendi ile yakın zamanda tanışacaktır. Esra Erol Şenol Nereli ? sorusunda sizler için hemen yanıt verecek olursak onun aslen Ankaralı olduğunu söyleyebiliriz. Programın bugün yayınlanan bölümünde onu talibi Gönül Hanım ile gördük. Ancak ne yazık ki kararı olumsuz. Peki bu kararın olumsuz olmasının nedeni tam olarak neydi ? Merak edenler için bu konuya açıklık getirelim. Esra Erol eski talibi olan Sibel Hanım’ı unutamadı. Bu nedenle talibine olumsuz dedi ve ilerleyen günlerde kendisi ile tekrar görüşmek istediğini söyledi. Hanımefendinin gelip gelmeyeceği  hala bilinmemektedir. O halde izleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Esra Erol Şenol

Yaşı: 52

Boyu: Bilinmiyor

Kilosu: Bilinmiyor

Mesleği: Bilinmiyor

Soyadı: Türkmen

Nereli: Ankara 

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.