esra erol şenol botoks yaptırdıa

Esra Erol Şenol Botoks Yaptırdı !

Ekranların gülen yüzü Esra Erol Şenol botoks yaptırdı. Öyle ki kendisi yeni görüntüsü ile izleyen herkesi büyüledi. Peki Esra Erol Şenol neresine botoks yaptırdı ? Esra Erol Şenol neden botoks yaptırdı ? Merak edenler için işte detaylar…

İzdivaç programlarının en popüler isimlerinden biri olan Esra Erol Şenol göz çevresindeki kırışıkları gidermek için botoks yaptırdı.  Tam olarak 52 yaşında olan locanın en tatlı damat adayı, yaklaşık olarak 20 yaş gençleşti desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Bu zamana kadar hiç bir talibini beğenmeyen, sürekli onlarla tartışan ve aynı zamanda da tümn yaptığı şeyleri iyi niyeti ile yapan Esra Erol Şenol gençleşmek için botoks yaptırınca olanlar oldu. Programı izleyen neredeyse yediden yetmişe herkes, Esra Erol Şenol botoksunu nerede yaptırdı ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Öyle ki ünlü sunucunun desteği ile gençleşme uygulamarı yapan damat adayı karizmasına karizma kattı.

Esra Erol Şenol Botoksunu Nerede Yaptırdı ?

esra erol şenol botoks görüntüleri
esra erol şenol botoks görüntüleri

Son zamanların en popüler damat adaylarından biri olan Esra Erol Şenol botoks yaptırdı. Öyle ki bu gençleştirme işlemlerinin ardından yakışıklı damat adayımız çok daha genç ve oldukça da karizmatik bir görünüm elde etti. Neredeyse 20 yaş gençleşen yakışıklı damat adayı, eminiz ki yeni taliplerini ararken çok daha şanslı olacaktır. Kendisinin yapmış olduğu uygulamadan yaptırmak isteyen bayanlar sürekli olarak Esra Erol Şenol botoksunu nerede yaptırdı ? gibi soruları yöneltmekten kendilerini alamadılar. Bu konuda hemen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki kendisi program sunucusunun desteği ile kanal aracılığı ile bu işlemleri yaptırmıştır. Kendisine yeni ve kusursuz görünümü ile mutluluklar dileriz. İyi günler.

 

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Slm ben Murat ..Evlenmek istiyorum..Niyetim ciddi..Benim gibi niyeti gerçekten ciddi ve gerçekten Samimi olan ve çıkar menfaat peşinde olmayan, ciddi ve dürüst evlilik düşünen bayanlardan mesaj ve telefon bekliyorum..Kötü alışkanlığım yok..ciddiyseniz bana mutlaka ulaşın…hayatıma yakışacak ve beni kuralsız,çıkarsız ve artniyetsiz sevecek ciddi,dürüst,sağlam karakterli ve helal süt emmiş bir bayanla tanışmak ve evlenmek istiyorum… Bu programa çıkmak istiyorum ne yapabilirim ?

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.