esra erol ilhame ve şenol aşkında son durum

Esra Erol Şenol İlhame’ye Talip Oldu!

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen isimlerden biri olarak bilinen Esra Erol Şenol loca adaylarından biri olan İlhame Hanım’a yeniden talip oldu. Bu olay Esra Erol stüdyosunda ortalığı karıştırdı. Öyle ki programı izleyenlerinde iyi bildiği gibi aynı anda loca adaylarından bir başka isimde Şenol Bey’e talip olmuştu. Bu durum akıllara bir çok soru getirdi. Esra Erol Şenol ve İlhame aşkı başladı mı ? Esra Erol Şenol ve İlhame aşkında son durum ne ? ve Esra Erol Şenol ve İlhame ayrıldı mı ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. İşte detaylar…

esra erol ilhame veşenol aşkı yeniden mi başlıyor
esra erol ilhame veşenol aşkı yeniden mi başlıyor

Esra Erol’da programında bugün bir şok daha yaşandı. Esra Erol Şenol Bey eski sevgilisi aynı zamanda da loca arkadaşlarından biri olan İlhame Hanım’a talip oldu. Öyle ki aynı anda locadan bir başka isim olan Revane Hanım’da Şenol Bey’e talip olarak geldi. Ancak Şenol Bey eski sevgilisi İlhame Hanım’ı bir türlü unutamamıştı. Melek Hanım’ın yapmış olduğu açıklamaların ardından ise İlhame Hanım’ı Şenol Bey’e hiç bir şekilde aşk hissetmediğini, sadece ona merhamet duygusunu hissettiğini dile getirdi. Ancak yine eski loca adaylarından biri olan Bahtiyar ” Şenol Abi bence çekince seviyorsan tut elinden çek getir.” sözlerini sarf edince olanlar oldu. Esra Erol Şenol Bey İlhame Hanım’ı elinden tuttu ve çaya götürdü. Kendilerinin programın yarın yayınlanan bölümde ne karar verecekleri sabırsızlıkla beklenmektedir. Kendilerine mutluluklar diliyoruz.

Esra Erol İlhame, Paşhan’ı mı Seviyor ?

esra erol ilhame ve ilhame hanıma talip oldu
esra erol ilhame ve ilhame hanıma talip oldu

Esra Erol’da programının önceki bölümlerini izleyenlerinde çok iyi bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda Esra Erol İlhame Paşhan Bey’e izdivaç teklifinde bulundu. Bugün kendisinin Şenol Bey ile stüdyodan gitmesi üzerine kendisi bir açıklama yapmak istediğini dile getirdi. Esra Erol Paşhan ” İlhame benim sosyal medya hesaplarında bana yorum yapanlara, bu çocuk benim diyerek mesaj atıyor.Bence İlhame oyunuyor şu anda ” dedi. Bu sözler üzerine olanlar oldu. Esra Erol Melek Hanım devreye girerek ” Zaten İlhame Şenol’dan hoşlandığını söylemedi. Ona merhamet duygusu beslediğini söyledi. Kendisi ile kırmamak için çaya çıktı.” ifadelerini kullandı. Bu sözleri program sunucusu Esra Erol’unda onaylaması ile birlikte ortalık bir hayli sakinleşti. Şimdilerde ise ikilinin yarın stüdyoya hangi karar ile gelecekleri merak ediliyor. İyi günler dileriz.

Esra Erol İlhame ” Şenol Bana Aşık!”

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.