esra erol sevgi ve çağrı kına gecesi görüntüleri

Esra Erol Sevgi ve Çağrı Kına Görüntüleri !

Son zamanların en bomba ilişkilerinden biri olan Esra Erol Sevgi ve Çağrı aşkı bugün evlilik yolunda atılacak ilk adımlardan biri olan kına ile taçlanıyor. Öyle ki bugün çiftimiz programda akşam kına yapacaklarını belirtmişler ve hatta güzeller güzeli sunucumuz Esra Erol’dan kınalarını yakmalarını rica etmişlerdir. Öyle ki damat adayı Çağrı Bey’de Esra Erol’un eşi Ali Bey’in kendisinin serçe parmağına kına yakmasını istediğini belirtti. İşte detaylar…

esra erol çağrı
esra erol çağrı

İzdivaç programlarında bir hayal daha gerçek oluyor. Öyle ki Esra Erol Sevgi ve Çağrı muhteşem kına görüntüleri ile son zamanların en çok konuşulan ve tartışılan konularından biri olacaktır. Programı izleyenlerde aslında oldukça iti bilirler ki bugün yayınlanan bölümde Esra Erol Sevgi ve Çağrı ikili bir müjde ile stüdyoya geldiler. Kendileri bu akşam kına yapacaklarını bu nedenle de locadaki adaylarda dahil olmak üzere herkesi kınalarına beklediklerini belirttiler. Bu durum sadece mutluluklar karşılanmadı elbette ki neredeyse yediden yetmişe herkes Esra Erol Sevgi ve Çağrı evlendi mi ? Çiftimiz ne zaman ve nerede evlendi ? gibi soruların yanı sıra oldukça sık olarak Esra Erol Sevgi ve Çağrı’nın evi nasıl döşendi  ? gibi soruları da yöneltmekten kendilerini alamadılar.

Esra Erol Çağrı ve Sevgi Evleniyor!

esra erol sevgi ve çağrı evlendi
esra erol sevgi ve çağrı evlendi

Evlenme programlarını yakından takip edenlerde oldukça iyi bilirler ki geçtiğimiz sezon Sevgi ve Birkan aşkı oldukça olaylı bir şekilde son bulmuştu. Bu ayrılığın neticesinde ise güzeller güzeli gelin adayımız Sevgi eski sevgilisi olan Çağrı Bey’e geri dönmüş ve hatta onla evlenmişti. Şimdilerde ise kendisinin evlilik hayallerini ekranların önünde gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Öyle ki bu aşk bu akşam hayal gibi bir kına gecesi ile taçlandırılacaktır. Esra Erol Çağrı ve Sevgi kına görüntüleri ile şimdiden gündeme damgasını vurdu desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Yakın zamanda Esra Erol Çağrı ve Sevgi canlı yayında stüdyoda evlenecekler. Bakalım ilerleyen günlerde onlar hakkında daha ne gibi konular gündeme gelecek bekleyelim ve görelim. İyi günler dileriz.

Esra Erol Sevgi Çağrı Aşkı Çağrı dan Sevgi ye Büyük Sürpriz !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.