Esra Erol Stüdyosunda İmkansız Aşk ! Esra Erol Gülşah, Caner’e Olan Aşkını Haykırdı !

İzdivaç programlarının en renkli isimlerinden biri olan Esra Erol Gülşah, Caner’e olan aşkını dile getirdi. Öyle ki bu itiraf stüdyoda büyük olay yarattı. Peki Esra Erol Caner, Gülşah’ın ilanı aşkına ne cevap verdi ? Esra Erol Gülşah ve Caner arasında aşk mı başlıyor ? Merak edenler için işte detaylar…

Esra Erol stüdyosunda yaşanan imkansız aşk itirafı izleyen herkesi gözyaşlarına boğdu. Öyle ki Esra Erol Gülşah Hanım, Caner Beye olan aşkını dile getirdi. Ancak aldığını yanıt ne yazık ki güzeller güzeli gelin adayımızı ağlattı. Peki Esra Erol Gülşah ve Caner arasında aşk mı başlıyor ? Esra Erol Gülşah ve Caner kavgasında neler yaşandı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımız Esra Erol Gülşah Hanım’ın Caner Bey’e deliler gibi aşık olduğunu, stüdyoya sadece onun için geldiğini, eğer Caner Bey ile olmazsa programa devam etmeyeceğini dile getirdi. Ancak Caner Bey’in kararı kesindi. Kendisi kesinlikle Gülşah Hanım ile bir beraberlik düşünmediğini söyledi. Bu durum gelin adayını gözyaşlarına boğdu.

Esra Erol Gülşah Programı Bıraktı mı ?

esra erol gülşah programı bıraktı mı
esra erol gülşah programı bıraktı mı

Esra Erol Gülşah ve Caner arasında yaşananlar nedeni ile güzeller güzeli gelin adayımız kesinlikle programa devam etmek istemediğini söyledi. Bu açıklama programdaki herkesi şok etti. Sizlerinde bildiği gibi programın bugün yayınlanan  bölümünde Gülşah Hanım’a Zonguldak’tan bir talip gelmişti. Ancak o talibini görmek istemedi. Şok edici bir şekilde canlı yayında sadece Caner Bey’i istediğini dile getirdi. Fakat bu aşkın olmayacağı en başından belli idi. Çünkü Caner Bey locada taliplerini aramak istiyor, kendisine aşık olacağı bir bayanın gelmesini bekliyor diyebiliriz. Umarız yakın zamanda onunda kalbini çalacak güzel bir hanımefendi karşısına çıkacaktır. Esra Erol Gülşah’ın programı terk etmesi ve son kez Caner Bey’e sarılmak istemesi yürekleri dağlasada eminiz ki yakın zamanda onunda aşık olacağı bir isim karşısına çıkacaktır. Programın ilerleyen dönemlerinde onu göremeyecek olsak da Caner Bey locada her daim sizlerle olacak. İyi günler dileriz.

Esra Erol Gülşah ” Ya Benimsin, Ya Benim!”

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.