esra erol ezgi ve umut aşkı bitti mi

Esra Erol Umut ve Ezgi Aşkında Şok Gelişme !

Gündemin en çok konuşulan çiftlerinden biri olarak kendini gösteren Esra Erol Ezgi ve Umut aşkında şok bir gelişme yaşandı. Öyle ki gündemde konuşulan pek çok konu Esra Erol Umut Zuhal Topal programına mı geçti ? Esra Erol Umut neden Zuhal Topal programına geçti ? ve Esra Erol Ezgi ve Umut neden ayrıldı ? İşte detaylar…

esra erol umut ve ezgi neden ayrıldı
esra erol umut ve ezgi neden ayrıldı

Son zamanların olaylı ilişkilerinden biri olarak bilinen Esra Erol Ezgi ve Umut aşkı bitti. Bu aşkında bitmesinin nedeni ise hala merak edilmektedir. O halde gelin bu konuda merak sahibi olan siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki Esra Erol Ezgi ve Umut’un ayrılma nedeni tam olarak yakışıklı damat adayımız Umut Bey’in annesinin bu ilişkiyi onaylamaması Umut Bey’in ise aşkına sahip çıkmaması oldu. Sizlerde takdir edersiniz ki bu beraberlik ilan edildiği andan itibaren Esra Erol Ezgi sürekli olarak gözyaşlarına boğuluyor ve aşkı, sevgilisi için sürekli olarak mücadele ediyordu. Öyle ki geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde program sunucusu Esra Erol ikilinin ayrılması istediğini dile getirdi. Hatta ve hatta ” Onları ben ayırdım.” şeklinde ifadeler sarf etti. Çünkü bu berberlik Esra Erol Ezgi’yi oldukça çok yıpratmış ve üzmüştü.

Esra Erol Umut Zuhal Topal’la Programına Geçti !

esra erol umut zuhal topal programına mı geçti
esra erol umut zuhal topal programına mı geçti

Esra Erol Ezgi ve Umut ayrılığından sonra yakışıklı damat adayımız Zuhal Topal’la programına geçme kararı aldı. Bu karar izdivaç programlarını izleyenlerin kafalarında Esra Erol Umut Zuhal Topal programına mı geçti ? şeklindeki soruları oluşturdu. Öyle ki kendisi programdaki ilk gününde şu şekilde açıklamalarda bulundu. “Ezgi ile inanılmaz derecede büyük bir aşk yaşadık. Ben ikimizde de bu aşkın olduğuna inanıyorum. Ezgi programı terk etti. Ben onun bulunmayacağı bir yerde olmayacağımız belirttim bu nedenle buraya geldim. Ezgi ile şu anda ayrıldı. Ben buraya gelmesini istiyorum. Ezgi eğer beni seviyorsan buraya gel. Gel buraya tartışalım, neler olup bitiyor birbirimize anlatalım.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Öyle ki bu çağrı üzerine Esra Erol Ezgi Hanım’da Zuhal Topal’la stüdyosunda yer alacak mı büyük bir merakla beklenmektedir. İyi günler dileriz.

Zuhal Topal Ezgi Umut Aşkında Sürpriz Gelişme !

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.