esra erol umut ve pamuk aşkı bitti

Esra Erol Umut ve Pamuk Ayrıldı!

İzdivaç programlarında en çok sevilen çiftlerden biri olan Esra Erol Umut ve Pamuk Ayrıldı! Peki ikilinin ayrılmasının ardındaki sır neydi ? Esra Erol Umut ve Pamuk neden ayrıldı ? Gündemin en çok sevilen ve en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Umut ve Pamuk aşkında son gelişmeler neler ? ve Esra Erol Pamuk neden gözyaşlarına boğuldu ? Merak edenler için işte ayrıntılar…

esra erol umut ve pamuk neden ayrıldı
esra erol umut ve pamuk neden ayrıldı

Evlilik programlarının en çok konuşulan çifti Esra Erol Umut ve Pamuk aşkı bitti. Bu aşkın bitmesinin nedeni ise Esra Erol Pamuk’un Umut’tan habersiz bir şekilde arkadaşları ile dışarı çıkması ve eğlenmesi olarak bilinmektedir. Çiftimizin yapmış olduğu açıklamalarda izleyenler hayrete düştü. Peki onlar hangi cümleleri sarf ettiler. İlk olarak belirtmek isteriz ki programın bugün yayınlanan bölümünde Esra Erol Pamuk gözyaşlarına boğulmuş bir şekilde canlı yayına çıktı. Onu gören herkes kendisi ile birlikte duygulandı. Bu gözyaşlarının nedeni ise kendisinin uzun süredir flört ettiği Umut Bey’in “Sen böyle yaparsan benim ailem seni istemez.” sözlerini sarf etmesidir. Öyle ki bu sözler güzeller güzeli gelin adayımızın bir hayli gücüne gitmiştir. Ancak yaşananlar sonucunda ne yazık ki bu aşkın bittiğini söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız.

Esra Erol Pamuk Stüdyoyu Terk Etti.!

esra erol pamuk neden gözyaşlarına boğuldu
esra erol pamuk neden gözyaşlarına boğuldu

Gündemin en çok konuşulan aşklarından bir şüphesiz ki Esra Erol Pamuk ve Umut aşkıdır. Öyle ki onlar birbirlerinden oldukça çok hoşlanıyor ve seviyorlardı. Ancak bu aşkın önünde bazı engeller vardı. Bu nedenle Esra Erol Pamuk ve Umut’tan ayrılık haber geldi. Bu durum güzeller güzeli gelin adayını gözyaşlarına boğdu. Dünden deri ağladığını dile getiren sempatik adayımız daha fazla dayanamadı ve stüdyoyu terk etti. Peki Esra Erol Umut ve Pamuk neden ayrıldı ? Bu aşkın bitmesinin nedeni aslına bakıldığı zaman oldukça açıktır. Öyle ki onların uzun süredir aralarında bazı problemler vardı. Bu problemleri aşamayan ikili ayrılık kararı aldı. Bu karar neticesinde Esra Erol Pamuk stüdyoyu terk etti. Esra Erol Umut ise çok sevdiği gelin adayının peşinden gitti. Şimdilerde ise ikilinin barışıp barışmayacağı merak ediliyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda bu konuda ne gibi gelişmeler kendisini gösterecek. İzleyelim ve görelim. İyi günler.

Esra Erol Umut Pamuk Aşkı Bitti mi ?

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. UMUT YILMAZ’IN 3 YILDIR İZLİYORUM. İLKE VE PRENSİPLERİNİ SENTEZ VE ANALİZ ETTİM VE DE DİYORUM Kİ; UMUT BEY ÇOK AŞIK OLSA DAHİ BU AŞKI MANEVİ İRADE GÜCÜYLE İZALE EDER; “BİTTİ” DEDİYSE O BİTMİŞTİR VE DE O BAYANIN PEŞİNDEN GİTMEZ VE DE LOCADAN AYRILMAK ZORUNLULUĞUNDA KALDIĞI İÇİN DİKKAT EDİLDİYSE O BAYAN TAMAMEN AYRILDIKTAN SONRA ÇIKMIŞTIR.. UMUT BEY ASLA TAVİZKAR DAVRANMAZ.

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.