esra erol umut ve rüya aşkında son durum ne

Esra Erol Umut ve Rüya Kavgası Olay Yarattı !

Bir hayli uzun zamanda Esra Erol Pamuk Hanım ile aşk yaşayan yakışıklı damat adayı Esra Erol Umut, verdiği ani bir karar ile güzeller güzeli gelin adayından ayrılmak istediğini dile getirdi. Bu ayrılık üzerine Esra Erol Umut ve Rüya aşkı başlamıştı. Ancak ne yazık ki bu beraberlikte bir çok olumsuzluk ile karşı karşıya geldi. Peki Esra Erol Umut ve Rüya aşkı neden bitti ? Esra Erol Umut ve Rüya kavgasında neler yaşandı ? Esra Erol Umut ve Rüya neden kavga etti ? Merak edenler için işte detaylar…

Geçtiğimiz hafta Esra Erol Umut Bey’e talip olarak gelen Rüya Hanım, yakışıklı damat adayını ne yazık ki etkilemeyi başaramamıştı. Öyle ki ikili arasında yanlış anlaşılmalar yaşanmış ve bu durumda büyük tartışmalara neden olmuştu. Loca adayları ve izleyen herkes Esra Erol Rüya Hanım’ın oldukça şımarık tavırları olduğunu söylediler. Bu sözler kendisini daha çok kızdırdı. Bu nedenle hem Esra Erol Umut ve Rüya Hanım hem de Esra Erol Rüya ve loca adayları arasında gergin anlar yaşandı. Esra Erol stüdyosunda yaşanların ardından güzeller güzeli gelin adayımız tartışmasına son noktayı koydu. Öyle ki yaptığı açıklamalarında  “Zirvedeyim duymuyorum” sözlerini sarf etmesi ile birlikte gündemin en çok konuşulan görüntüleri gündeme geldi. Peki Esra Erol Umut Bey hala Rüya Hanım’ı mı seviyor ?  Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Yakışıklı damat adayımızın yaptığı açıklamalarda kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Esra Erol Rüya ” Umut’un Aklında Ben Varım!”

esra erol umut ve rüya kavgası
esra erol umut ve rüya kavgası

Güzeller güzeli gelin adayı Rüya Hanım olay davranışları ve açıklamaları ile yine gündeme damgasını vurdu. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkesin merak ettiği konu Esra Erol Umut ve Rüya neden kavga etti ? sorusu oldu. Hemen merak edenler için bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki bugün yayınlanan programda “Umut’un aklında ben varım”  iddiaları ile son zamanların en çok konuşulan konularından oldu. Öyle ki bu iddia karşısında yakışıklı damat adayının ne yanıt verdiği de bir hayli merak konusu oldu.  Uzun süren tartışmaların ardından Esra Erol Umut’tan  Rüya Hanım’a olumlu cevap geldi. Birbirlerini tanımak için kendilerine bir şans daha veren Esra Erol Umut Bey, güzel gelin adayı Rüya Hanım’ı elinden tutup stüdyodan dışarıya çıkardı. Stüdyodaki herkesi şaşkına çeviren çift, birbirlerini daha yakından tanımak ve güzel vakit geçirmek için yemeğe gittiler.

Esra Erol’u Trolleyen Genç Kız Rüya’dan Şok Edici Açıklamalar !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.