evleneceksen gel güzel ve gürkan ayrıldı mı

Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan Ayrıldı mı ?

İzdivaç programlarının en renkli beraberliklerinden biri olan Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel ayrıldı mı  sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. İkili sizlerinde bildiği gibi uzun süredir anne engeli ile karşı karşıya gelmektedirler. Bu nedenle ilişkileri son derece zorlu ve çalkantılı dönemlerden geçmiştir. Peki Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan ayrıldı mı ? Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan aşkı bitti mi ? Evleneceksen Gel Gürkan ve Özlem arasında aşk mı başlıyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Bir süredir birlikte olan Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan çiftinin aralarında son zamanlarda soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştı. Gürkan’ın annesinden veto yiyen Güzel bugün yayınlanan programda gene gözyaşlarına boğuldu. Gürkan’ın annesinden bir türlü olumlu cevap alamayan çift aşkları için mücadele ediyorlar. Sevgisinin peşinden koşan Evleneceksen Gel Gürkan, ne yazık ki şu anda annesi ve sevdiği kadın olan Güzel arasında çıkmazda kalmış durumda. Ne annesinden ne de sevdiği kadından vazgeçemeyen yakışıklı damat adayının, nasıl bir karar vermesi konusunda ne yazık ki herhangi bir fikri yok. Öyle ki kötü giden bir beraberliğin ardından locada bulunan Özlem Hanım’ında Gürkan Bey’in kendisinden hoşlandığını açıklaması ortalığı karıştırdı. Bakalım bu beraberlikte ilerleyen günlerden ne gibi gelişmeler meydana gelecek.

Evleneceksen Gel Özlem ” Gürkan Benden Hoşlanıyor. “

evleneceksen gel güzel ve gürkan
evleneceksen gel güzel ve gürkan

İzdivaç programlarında bir hayli şok edici gelişmeler yaşandı. Öyle ki Güzel Hanım ile son derece güzel giden bir beraberliği olan Gürkan Bey, loca adaylarından biri olan Özlem Hanım’ın açıklamaları ile bir hayli zor durumda kaldı. Geçtiğimiz günlerde Gürkan Bey’i arayan Özlem Hanım ile Güzel Hanım arasında tartışma yaşanmıştı. Bugün  yayınlanan program arasında ise ikili arasında yine sesler  yükseldi. Gürkan’ın kendisine ümit verdiğini iddia eden Özlem Hanım , Gürkan ile Güzel arasındaki ilişki olumsuz olursa Gürkan’a talip olacağını açıkladı. Gürkan’ın artık bir karar vermesini isteyen Güzel Hanım  ise “Bu ilişkide çok yıprandım, bir an önce ne olacaksa olsun artık dayanamıyorum ” sözlerini sarf etti. Bu açıklama adeta gündeme damgasını vurdu. Peki Evleneceksen Gel Gürkan ve Güzel arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Evleneceksen Gel Güzel ve Gürkan arasındaki aşk bitti mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Stüdyoda yaşanan gergin anların ardından Güzel Hanım’ın sesinin yükseltmesinden rahatsız olan ve Güzel Hanım’a bir türlü güvenemeyen Gürkan’ın annesi ne yazık ki geri adım atmamakta oldukça kararlı. Annesini ikna etmek için   özel odaya konuşmaya giden damat adayı, annesini ikna etse de Güzel Hanım artık yıprandığını açıkladı. Bu aşkta ilerleyen günlerde ne gibi gelişmeler meydana gelecek merak ediliyor. İyi günler dileriz.

Evleneceksen Gel Güzel: “Kimse mutlu olmama izin vermiyor!”

Benzer İçerikler

7 Yorum

  1. Ben Solmaz Hanım, Songül ile olan arkadaşlığını tekrar gözden geçirmeli. Çünkü Songül hep Solmaz’ı kötülüyor.

    Cevap
  2. Öncelikle Geçmiş olsun.
    Ben adana dan ahirye bende bitlisliyim 2 birbirinize çok yakisiyorsunuz lutfen artik evlenin guzel sende gurkanin aikesine saygili ol. Saygili olki hep mutlu kalin.

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.