evleneceksen gel güzel hanımın sürpriz talibi

Evleneceksen Gel Güzel’e Sürpriz Talip!

Seda Sayan ve Uğur Arslan Evleneceksen Gel Güzel’e Sürpriz gibi bir damat adayı geldi. Öyle ki damat adayı stüdyodan içeri girer girmez neredeyse yediden yetmişe  herkes şok oldu. Ancak Güzel Sürpriz damat adayını görür görmez yüzünde gülücükler açtı. Çünkü kendisine gelen isim daha önce de ona 3 ile 4 defa gelmişti. Bu nedenledir ki Güzel Hanım’ın kendisine şans verip vermeyeceği konusu stüdyo da bir hayli merak konusu oldu. Bakalım olaylar nasıl gelişmiş hep birlikte öğrenelim.

evleneceksen gel güzel ve tansu
evleneceksen gel güzel ve tansu

Evleneceksen Gel isimli programın fenomen gelin adaylarından biri olan Güzel, eski talibi olan Tansu Bey ile tekrar karşı karşıya geldi. Daha önce de kendisine 3 ile 4 kez talip olan Tansu Bey sempatik gelin adayı Güzel Hanım’dan vazgeçemediğini belirtti. Ona deliler gibi aşık olduğunu ve hiç bir zamanda vazgeçmeyeceğini üstüne basa basa söyledi. Bunun üzerine ise locadan gelen yorumlarda dur durak bilmedi. Çünkü Tansu Bey’in ısrarcı davranışı oldukça herkesi sinirlendi. Peki ne gibi yorumlar dile getirildi dersiniz ? Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirelim. Öncelikle belirtmek isteriz ki Evleneceksen Gel Güzel Hanım Tansu Bey ile tekrar barışmak isteyecek mi ? programın ilk konusu bu oldu. Bunun üzerine ise Evleneceksen Gel Cansu Hanım’dan ” Bir kez okunan kitap bir daha okunmaz.” şeklinde yorum geldi. Bu ise Seda Sayan’ın tepkisine neden oldu. Sunucu ” Baş ucu kitapları da bir daha bir daha okunuyor.” şeklinde yanıt verdi.

Evleneceksen Gel Tansu Bey Reddedildi

evleneceksen gel güzel ve tansu aşkı
evleneceksen gel güzel ve tansu aşkı

Evleneceksen Gel programında Güzel Hanım’a talip olan Tansu Bey bir kez daha reddedildi. Daha önce Güzel hanım ile bir kaç defa beraberlik yaşama şansına sahip olan Tansu Bey şansını neden kaybetti ? Çünkü daha önce yaşadığı birliktelikler ile bir kez sevdiği kadının gözünden düşmüştü. Bu nedenle bir kez daha Güzel Hanım onu tanıma istemediğini belirtti. Bunların  üzerine ise Evleneceksen Gel Güzel Hanım Tansu Bey’e şans vermeyeceğini belirtti. Fakat kendisini ilk gördüğünde onu çok iyi karşılamış olan Güzel Hanım’da tepkiler aldı. Fakat şimdilik bu ilişkinin bu beraberliğin oluru yok gibi gözükmektedir. Bakalım ilerleyen günlerde bu konuda herhangi bir değişiklik meydana gelecek mi ? Evleneceksen Gel Güzel ve Tansu yeniden barışacak mı ? Bu ve bunun gibi daha bir çok soruya programın ilerleyen günlerinde yanıt alabileceksiniz. Bu nedenle muhakkak izlemeye devam ediniz ve kaçırmayınız. İyi günler dileriz.

Evleneceksen Gel Güzel ve Tansu’dan Özel Düet

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.