evleneceksen gel kaan neden stüdyoyu terk etti

Evleneceksen Gel Kaan Neden Stüdyoyu Terk Etti ?

Evleneceksen Gel Kaan ile Solmaz kavgası izleyen herkesi şok etti. Uzun süredir aşk çıkmazına giren ikili sizlerinde bildiği gibi sürekli olarak birbirleri için mücadele etmekteydiler. Ancak güzeller güzeli gelin adayı Evleneceksen Gel Solmaz ne yazık ki kararlarında net olmadığı için damat adayını kaybetmişti. Peki Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan neden ayrıldı ? Evleneceksen Gel Kaan neden stüdyoyu terk etti ? Evleneceksen Gel Kaan ve Melike arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Merak edenler için işte tüm detaylar…

İzdivaç programlarında ne yazık ki bir aşk daha bitti. Uzun süren bir beraberliğin ardından Kaan ve Solmaz ayrıldı. Bu ayrılık kararı üzerine yakışıklı damat adayından şok edici bir açıklama geldi. Öyle ki Evleneceksen Gel Kaan “ taliplerime çıkacağım, Solmaz’da izlesin” sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Nurullah ile Kaan arasında seçim yapmayan Solmaz, Cuma günü yayınlanan programda yoluna Kaan ile devam edeceğini açıklamıştı. Ancak Solmaz’ın samimiyetine inanmayan Evleneceksen Gel Kaan almış olduğu ani bir karar ile yoluna başka talipleri ile devam edeceğini açıkladı. Bu kararın ardından ise sizlerinde bildiği gibi Evleneceksen Gel Kaan’a 19 yaşındaki  Konyalı Melike talip olarak geldi. Talibini tanımaya çalışan Kaan’ı, Solmaz bir türlü rahat bırakmadı. “Kaan’ın kalbinde sadece ben varım “ifadelerini kullandı. Olaylar sadece bunlardan da ibaret değildi. Aynı zamanda Evleneceksen Gel Kaan’ın talibi olan Melike’nin annesi telefon bağlantısı ile canlı yayına katıldı. Kaan’ı çok beğendi söyleyen genç gelin adayı Melike’nin annesi kararlarının olumlu olmasını diledi.

Evleneceksen Gel Kaan ve Melike Aşkı Bitti mi ?

evleneceksen gel kaan ve melike ayrıldı mı
evleneceksen gel kaan ve melike ayrıldı mı

Evleneceksen Gel Kaan ve Solmaz aşkının bitmesi ile birlikte, yakışıklı damat adayımız taliplerini aramak istediğini belirtti. Programın sunuculuğunu üstelenen Seda Sayan, Kaan’ın ilk talibi olan Melike’den başka bir talibi daha olduğunu ve kapıda beklediğini açıkladı. Geçtiğimiz sezonda Zuhal Topal’la programında olan Dilcan Kaan için stüdyo’ya geldi.Bu olaylar üzerine Roman gelin adayı Solmaz “ Kaan’da yanlış seçimmiş” dedi. Solmaz’ın sözleri üzerine sinirlenen Kaan ile Solmaz arasında gergin anlar yaşandı. Bu durum karşısında hem loca adayları hem de programı izleyenler gelin adayına karşı tepkili tavırlar sergilediler. Programın ilerleyen bölümlerinde bu tartışmaların devam edeceği düşünüyor ancak şu an en çok merak edilen şey Evleneceksen Gel Kaan ve Melike aşkının bitip bitmediğidir. Öyle ki Evleneceksen Gel Kaan ve taliplerinin görüşmesinin ardından Evleneceksen Gel’in Roman kızı Solmaz’da taliplerine seslendi ve kriterlerini bir kez daha söyledi. Bu açıklama üzerine Evleneceksen Gel Solmaz ve Melike dans etti. Bir sonraki bölümde neler olacak büyük bir merakla bekleniyor.

Evleneceksen Gel Kaan ve Melike Dans Etti, Solmaz Şok Oldu !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.