evleneceksen gel nurullah ve gözdenur barıştı mı

Evleneceksen Gel Nurullah: Ailem Gözdenur’u İstiyor !

Evleneceksen Gel programının en olaylı isimlerinden biri olan Nurullah, yaptığı açıklamalar ile gündeme damgasını vurdu! Öyle ki kendisi uzun süredir Nur Hanım ile görüşüyordu. Fakat Evleneceksen Gel Nur Hanım’ın programın geçen haftaki bölümünde Evleneceksen Gel Kaan’ın numarası istemesi, yakışıklı damat adayımız Nurullah’ı çileden çıkardı. Peki Evleneceksen Gel Nurullah ve Nur neden ayrıldı ? Evleneceksen Gel Nurullah ve Gözdenur barıştı mı ? Evleneceksen Gel Nurullah’ın ailesi neden Gözdenur ile birlikte olmasını istiyor ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. İşte detaylar…

Show Tv ekranlarında seyirci ile bulaşan Evleneceksen Gel programının popüler damat adaylarından Nurullah ve Nur arasında bugün karar anı sırasında gergin anlar yaşandı. Dün yayınlanan program sonrasında Evleneceksen Gel Kaan’ın numarasını isteyen Nur ile Nurullah arasında tartışma yaşandı. İkili arasındaki tartışmalar adeta gündeme damgasını vurdu. Genç ve yakışıklı damat adayımız Evleneceksen Gel Nur’un Kaan’ın numarasını istediğini merak etti. Bu nedenle kendisinden açıklama yapmasını istedi. Ancak gelin adayımızın son derece geçerli bir sebebi vardı. Kendisi yapmış olduğu açıklamalarında “ Kaan’a, Solmaz’a sahip çık demek için numarasını istedim” sözlerini sarf etti. Öyle ki aslına bakıldığı zaman Evleneceksen Gel Nurullah ve Nur’un arası bu yüzden bozuldu. Yaşanan bu olay neticesinde Evleneceksen Gel Nurullah ve Nur yollarını ayırdı. Bu açıklamaların ardından ise yakışıklı damat adayının yapmış olduğu açıklamalar gündeme bomba gibi düştü. Evleneceksen Gel Gözde Nur yüzünden dün ailesiyle kavga ettiğini açıklayan Evleneceksen Gel Nurullah “Ailem Gözde Nur’u gelin olarak istiyor ” açıklamasını yaptı.Ancak stüdyoda olaylar bitmek tükenmek bilmedi. Evleneceksen Gel Nurullah’ın ilk aşkı olan Gözde Nur’a Almanya’dan futbolcu Tolga Bey talip oldu. Nurullah için Evleneceksen Gel programında  olduğunu söyleyen Gözde Nur talibine olumsuz cevap verdi ve Nurullah’ı bekleyeceğini açıkladı.

Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan Ayrıldı ! Kaan Talibine Çıktı !

evleneceksen gel solmaz ve kaan ayrıldı
evleneceksen gel solmaz ve kaan ayrıldı

Programın bugün yayınlanan bölümünde olaylar bitmek tükenmek bilmedi. Son zamanların en çok konuşula birlikteliklerinden biri olan Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan ayrıldı. İkilinin ayrılması ile neredeyse yediden yetmişe herkes üzüldü. Peki Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki güzeller güzeli gelin adayımızın iki damat adayı arasında kaldı ve ne yazık ki karar vermekte bir hayli zorlandı. Ancak Evleneceksen Gel Nurullah Bey’in yeni talibi ile görüşmesi ile birlikte Solmaz Hanım Kaan’a dönme kararı aldı. Bu karar karşısında herkes şok olsa da ne yazık ki Kaan Bey bu teklifi kabul etmedi. Programın bugün yayınlanan bölümünde ise Evleneceksen Gel Kaan’a Dilcan Hanım ve Melike Hanım talip olarak geldi. Ancak bu durum karşısında Solmaz Hanım bir hayli rahatsız oldu. Bu nedenle Solmaz Hanım, Kaan Bey ile özel odada konuşmak istediğini belirtti. Fakat Evleneceksen Gel Kaan bu istediğini reddetti. Bakalım yakışıklı damat adayımız hangi gelin adayını tercih edecek. Kendisine şimdiden mutluluklar dileriz.

Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan Aşkı Bitti !

 

Benzer İçerikler

2 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.