evleneceksen gel oğuz ve merve neden ayrıldı

Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve Aşkına Anne Engeli! Oğuz ve Merve Ayrıldı mı ?

Evlilik programlarının en beğenilen çiftlerinden biri olan Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve ayrıldı mı ? sorusu uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor.  Öyle ki sizlerinde bildiği gibi ikili arasında uzun süredir deli dolu bir şekilde ilerleyen bir aşk vardır. Peki Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve’nin ilişkisinin Oğuz’un annesi neden istemiyor ? Evleneceksen Gel Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve neden ayrıldı ? Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve aşkı bitti mi ? Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için hemen tüm detayları sizlere aktarıyoruz. İşte detaylar…

Evleneceksen Gel programının en genç damat  adaylarından biri olan Oğuz’un annesi dün canlı yayına bağlanmıştı. Oğuz ve Merve ilişkisini  onaylamadığını  açıklayan Oğuz’un annesi, oğlunu ne yazık ki büyük bir çıkmaza sokmuştu. Annesinden böyle bir tepki beklemeyen Evleneceksen Gel Oğuz yapılan açıklamalar karşısında oldukça şaşırdı. Daha önce Tayfun’la birliktelik yaşayan Merve, Tayfun’un annesi tarafından da istenmemişti. Bir kez daha aynı durumda kalan Merve ise istenmeyen gelin adayı olarak isyan etti. Artık böyle bir şey yaşamak istemediğini gayet açık ve net bir şekilde dile getirdi. Peki Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve ayrıldı mı ? Evleneceksen Gel Merve ve Oğuz aşkı bitti mi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki şimdilik böyle bir durum söz konusu değildir. Ancak ikilinin arasında buz gibi bir hava esiyor. Çiftimiz yaptığı açıklamalarda da aşklarını bitmesine ramak kaldığını açıklamıştır.

Evleneceksen Gel Oğuz ve Güzel Kavgası Gündeme Damgasını Vurdu !

evleneceksen gel oğuz ve merve aşkında son durum ne
evleneceksen gel oğuz ve merve aşkında son durum ne

Evlilik programlarının en popüler çiftlerinden biri olan Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve aşkı hakkın yapılan yorumlar ikiliyi son derece olumsuz bir şekilde etkiledi. Öyle ki Merve Hanım’ın istenmeyen gelin adayı olması onun locadaki en yakın arkadaşlarından biri olan Güzel’i bir hayli kızdırdı. Öyle ki yakışıklı damat adayı Evleneceksen Gel Oğuz , Merve ile olan ilişkilerinin tıkandığını dile getirdi. Kendisinin yapmış olduğu bu açıklama karşısında loca adaylarından  biri olan ve aynı zamanda da Evleneceksen Gel Oğuz’un eski talibi Güzel Hanım Oğuz’u samimi bulmadığını söyledi ve ikili arasında arasında bir anda büyük bir tartışma çıktı. Bu tartışmalar üzerine genç damat adayının annesi tekrar yayına bağlandı. Evleneceksen Gel Oğuz’un annesi Hakime Hanım, gelin adayı Merve Hanım için “ Oğlum bekar sen daha önce evlenmişsin ve çocuğun var ilerleyen zamanlarda ilişkinizin sağlıklı bir yere gitmeyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden ilişkinizi onaylamıyorum.  Seni de üzmek istemiyorum” sözlerini sarf etti.  Evleneceksen Gel Oğuz ise büyük bir ikilem arasında kaldı. Annesi ve Merve arasında karar veremeyen Oğuz, ilişkilerini zamana bıraktıkları ve konuşarak karar vereceklerini açıkladı. Bakalım ilerleyen zamanlarda ikili arasında neler yaşanacak Oğuz annesini mi seçecek yoksa Merve’yi mi ? İyi günler dileriz.

Evleneceksen Gel Oğuz ve Merve Aşkı Bitti Mi ?

Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.