evleneceksen gel olena ve özkan kavgası

Evleneceksen Gel Özkan ve Olena Yayın Sonrası Kavga Etti !

Gündemin en çok konuşulan konularından biri de Evleneceksen Gel Özkan ve Olena’nın yayın sonrasında birbirine girmesi oldu. Peki gündemin en popüler çifti olan Evleneceksen Gel Özkan ve Olena neden kavga etti ? Evleneceksen Gel Özkan ve Olena ayrıldı mı  ? İkilinin arasındaki en büyük problem ne ? Merak edenler için işte detaylar…

evleneceksen gel olena ve özkan aşkı bitti
evleneceksen gel olena ve özkan aşkı bitti

Son zamanların en popüler çiftlerinden biri olan Evleneceksen Gel Özkan ve Olena aşkı gündeme damgasını vurdu. Öyle ki sizlerinde bildiği gibi güzeller güzeli gelin adayımız Evleneceksen Gel Olena Selçuk Bey ile aşk yaşıyordu. Bu aşkın yakın zamanda bitmiş olması nedeniyle, sempatik gelin adayı Özkan Bey’i tanıma yoluna girmiştir.Bunun yanı sıra ise Evleneceksen Gel Oğuz ve Olena aşkı da oldukça çok konuşulmuştur. Hatta onların kavgası gündeme damgasını vurdu desek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Çünkü Evleneceksen Gel Oğuz ve Olen kavgasında şok edici gelişmeler meydana geldi. Yakışıklı damat adayımız Oğuz Bey koltuğa ceketini koyarak Olena Hanım’a ceketime konuş imajını vermişti. Bu durum ortalığı çok daha fazla karıştırdı. Çünkü sizlerde takdir edersiniz ki bu durum Özkan ve Olena aşkını da derinden etkiledi.

Evleneceksen Gel Özkan ve Olena Ayrıldı mı ?

evleneceksen gel olena ve oğuz ayrıldı mı
evleneceksen gel olena ve oğuz ayrıldı mı

Evleneceksen Gel Oğuz ve Olena kavgası ortalığı karıştırdı. Bu durum karşısında güzel gelin adayımız, kendisini savunmasını isteyen damat adayına büyük tepki gösterdi. Bu tepki üzerine Evleneceksen Gel Özkan ” Ben senin için tüm locayı karşıma alırım. Ben seni herkesten korurum.” sözlerini sarf etti. Bu sözler üzerine ise Olena Hanım’ın tepkisi oldukça sert oldu. Kendisi ” Beni korumana gerek yok. Ben kendimi korurum.” sözlerini dile getirdi. Ancak belirtmek isteriz ki Evleneceksen Gel Olena ve Özkan aşkı bitti. Bu aşkın bitmesi ile birlikte Oğuz Bey Olena Hanım’a açık kapı bıraktı. Evleneceksen Gel Oğuz Bey ” Ne zaman Olena Hanım sakinliğini korur, o zaman ceketimi alırım bana konuşur.” sözlerini sarf etti. Bu sözler üzerine olaylar daha da büyüdü. Evleneceksen Gel Olena ve Oğuz ayrıldı mı? soruları gündeme damgasını vurdu. Onların aşkı çoktan bitti. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.