evleneceksen gel perihana büyük destek

Evleneceksen Gel Perihan’a Büyük Destek !

Show Tv ekranlarında sevilerek izlenen ve oldukça ilgi gören evlilik programlarından biri olan Evleneceksen Gel izleyenlerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Evleneceksen Gel programının gelin adaylarından biri olan Perihan Hanım hakkında merak edilenlerse bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Peki Evleneceksen Gel Perihan neden taliplerine hayır diyor ? Evleneceksen Gel Perihan’a büyük destek kimden geldi ? Evleneceksen Gel Perihan ve Dursun’un karar anında neler yaşandı ? Merak edenler için işte detaylar…

Evleneceksen Gel programının en çok sevilen ve izleyiciyi kahkahaya boğan Tokatlı gelin adayı Evleneceksen Gel Perihan Hanım  sert tavırları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Öyle ki onun söylemleri,düşünceleri çok büyük bir kitleyi etkisi altına aldı. Yaptığı her açıklamada Evleneceksen Gel programının en sevilen gelin adayı olduğunu ve insanların sürekli kendisine destek mesajları attığını iddia eden Perihan Hanım’ın en bilinen özelliklerinden biri de şüphesiz ki taliplerini genellikle reddediyor olmadı. Peki Evleneceksen Gel Perihan’ın son talibi olan Dursun Bey ile arasında neler yaşandı ? Evleneceksen Gel Perihan, Dursun Bey’e hayır mı dedi ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Gelin adayımız her zaman olduğu gibi yine talip beğenmedi ve ne yazık ki kendisine hayır yanıtını verdi.

Evleneceksen Gel Perihan ve Dursun Karşılaştırmasında Son Durum !

evleneceksen gel perihan programı bıraktı mı
evleneceksen gel perihan programı bıraktı mı

Bugün yayınlanan programda kendisine talip gelen Dursun Bey’i tanımaya çalışan Evleneceksen Gel Perihan Hanım her zaman olduğu gibi Dursun Bey’e de olumsuz cevap verdi. Gelen her adayına “HAYIR” cevabını veren Perihan Hanım artık loca adaylarınında tepkisini çekmeye başladı. Bu durum karşısında stüdyoda oldukça gergin anlar yaşandı. Gelen taliplerinden birine olsun tanıma şansı vermesini isteyen loca adayları ve Evleneceksen Gel Perihan Hanım arasında laf dalaşı kendisini gösterdi. Öyle ki gelen her adayı reddeden gelin adayının sadece şov amaçlı programda bulunduğu düşünülmektedir. Bu nedenle insanların büyük bir kısmı Evleneceksen Gel Perihan’ın Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarına ulaşmak istediği öğrenilmiştir. Bakalım önümüzdeki günlerde Evleneceksen Gel Perihan Hanım’ın kalbini çalacak biri gelecek mi ya da kendisi taliplerine onu tanıma şansı verecek mi ? Büyük bir merakla bekleniyor. Kendisine mutluluklar dileriz.

Evleneceksen Gel Perihan’ı Görmeye Gelen Damat Adayı Vazgeçti!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.