evleneceksen gel ramazan bey semra kaynanaya talip etti

Evleneceksen Gel Ramazan Bey Semra Kaynanaya Talip Oldu!

Uzun süredir ekranlarımız karşısında göremediğim Semra Kaynana Seda Sayan’la Evleneceksen Gel isimli programa yorumcu olarak alındı. Stüdyoda bulunan gelin ve damat adaylarına ilişkileri hakkında yorumlarda bulunan Semra Hanım yine olay tartışmalara imza atıyor.Öyle ki onu sevenlerde var, sevmeyenlerde. Tüm bunların yanı sıra ise Evleceksen Gel Ramazan Bey Semra Kaynanaya talip oldu. İşte bu konuşmayla birlikte olanlar oldu. İşte detaylar.

evleneceksen gel semra kaynanaya sürpriz talip
evleneceksen gel semra kaynanaya sürpriz talip

Evleneceksen Gel programının yeni yorumcusu olan Semra Kaynana yorumları ile Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın İzdivaç programını renklendiriyor. Yorum yaptığı gelin ve damat adayları yer yer ona kızıyor yer yer ise onu çok seviyorlar. Ancak programın bugünkü bölümünde olaylar iyiden iyiye karıştı diyebiliriz. Evleneceksen Gel Ramazan Bey Semra Kaynanaya talip oldu. Ancak olay ilk başta bu şekilde gelişmedi. Ramazan Bey mikrofonu aldı ve Semra Hanım’dan kendisine karakter analizi yapmasını istedi. Semra Hanım ise onu tanımadığını bu nedenle şimdilik yorum yapamayacağını belirtti. Ancak ilerleyen günlerde ise Semra Hanım Ramazan Bey’i analiz ederek onun hakkındaki bilgilerini kendisine ileteceğini söyledi. Bu cümlelerin ardından ise Ramazan Bey’den olay açıklama geldi. Evleneceksen Gel Ramazan Bey “Semra Hanım’a talip olmak istiyorum.”cümlesini sarf etti. Ancak ne yazık ki reddedildi.

Semra Kaynana: Ben Eşimin Yüzünü Yere Geçirmem!

evleneceksen gel semra kaynana
evleneceksen gel semra kaynana

Semra Kaynana kendisine İzdivaç teklif eden Ramazan Bey’i reddetti. Yaptığı açıklamada ise şunları dile getirdi. Semra Kaynana ” Ben bir gün evlenecek olursam yine eski eşim olan Hamit Bey ile evlenirim. Benim için iki erkek vardır. Biri babam bir diğer ise Hamit Bey. Ben zaten oğlu Ata öldükten sonra evlilik gibi hiç bir şey düşünmedim. Ama yine tekrar ediyorum. Eğer bir gün evlenecek olursam Hamit Bey ile evlenirim. Çünkü o çok iyi bir insan, kesinlikle kötü biri değil. Öyle ki sadece ruhlarımız anlaşamıyor. Bu nedenle de ebediyen ayrıyız. Ama ben eşimin yüzünü yere geçirecek bir şey yapmam. Barışmayız o ayrı. Fakat diyorum ya bir gün biri ile evleneceksem yine eski eşim ile evlenirim. Kendisine nacizane teklifi için teşekkür ederim. Fakat ben buraya evlenmeye değil yorum yapmaya geldim.” ifadelerini sarf etti. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak. Semra Kaynanayı seven başka adaylarda çıkacak mı hep birlikte göreceğiz.

Evleneceksen Gel Semra Kaynana Evleneceksen Gel’de!

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.