evleneceksen gel solmazın hayat hikayesi

Evleneceksen Gel Solmaz’ın Hayat Hikayesi Herkesi Üzdü !

Uzun süredir Evleneceksen Gel Nurullah ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmek bilmeyen güzeller güzeli Solmaz’ın hayat hikayesi dinleyen herkesi ağlattı. Öyle ki sempatik roman kızının son derece acı dolu bir yaşam öyküsü vardır. Peki Evleneceksen Gel Solmaz gençlik yıllarında neler yaşadı ? Evleneceksen Gel Solmaz bu yaşına nasıl geldi ? Evleneceksen Gel Solmaz’ın anne ve babası ayrı mı ? Evleneceksen Gel Solmaz’ın anne ve babası neden ayrıldı ? Merak edenler için işte detaylar…

Annesi ile birlikte çok zor zamanlar  yaşadığını anlatan Evleneceksen Gel Solmaz annesi ile babasının ayrılmasının onu çok üzdüğünü söyledi. Babasının arkadaş ortamı yüzünden annesi ve babasının ayrıldığını söyleyen Roman kızı Solmaz “Babam annemi hala çok seviyor. ” sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Aynı zamanda sözlerine “Babam annemi her zaman çok kıskanırdı” cümleleri ile devam etti. . Annesi ile babası ayrıldıktan sonra teselliyi eski nişanlısında bulduğunu fakat eski nişanlısıyla da çok kötü bir şekilde ayrıldığını söyleyen Evleneceksen Gel Solmaz stüdyoda duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Annesinin çok küçük yaşta evlendiğini söyleyen Roman Kızı Solmaz “Annem beni karda kışta çiçek kasasının içinde büyüttü” dedi. Solmaz’ın açıklamaları karşısında Kaan ve Nurullah’a söz veren Seda Sayan, gelin adayının dram dolu anlarında onun yanında olmaları gerektiğini açıkladı.

Evleneceksen Gel Solmaz ” Annem Beni Çiçek Kasasının İçinde Büyüttü! “

evleneceksen gel solmaz yeni taliplerine çıkacak mı
evleneceksen gel solmaz yeni taliplerine çıkacak mı

Güzeller güzeli gelin adayı Evleneceksen Gel Solmaz yaşadıklarını canlı yayında uzun uzun anlattı. Öyle ki onun yaşadıkları görünen o ki hiçte kolay değildi. Kendisi yapmış olduğu açıklamalarında ” Annem beni çiçek kasasının içinde büyüttü.” sözleri ile gündeme damgasını vurdu. Geçmişte çok zor şeyler yaşayan sempatik gelin adayımız hala stüdyoda gergin anlar yaşıyor. Öyle ki kendisi sizlerinde bildiği gibi Evleneceksen Gel Kaan ve Nurullah arasında kaldı. Bir türlü karar veremeyen güzeller güzeli gelin adayı damat adaylarının her ikisininde taliplerine çıkması nedeniyle ne yazık ki hüzünlü anlar yaşadı. Artık herkes karşı güvenini kaybettiğini açıklayan Evleneceksen Gel Solmaz hem yaşadıkları ile hem de stüdyoda içinde bulunduğu olaylar ile uzun süre boyunca gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. Kendisine yeni talipleri ile mutluluklar dileriz.

Evleneceksen Gel Solmaz Hayat Hikayesi Anlatıyor !

Benzer İçerikler

6 Yorum

  1. Ben Solmaz Hanım Kaan Bey’i seçmeli. Onun için en doğru karar bu olur. Gerçekten çok yakışıyorlar.

    Cevap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.