evleneceksen gel songül ve ömer faruk barıştı mı

Evleneceksen Gel Songül ve Ömer Faruk Barıştı mı ?

İzdivaç programlarının en olaylı çiftlerinden biri olan Evleneceksen Gel Songül ve Ömer Faruk barıştı mı ? Evleneceksen Gel Songül ve Ömer Faruk ayrıldı mı ve neden kavga etti ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Öyle ki kendileri son zamanların en büyük aşkını yaşadılar. Ancak aralarında çıkan bazı problemlerden dolayı programı yakından takip edenlerinde bildiği gibi yakın zamanda beraberliklerini sonlandırdılar. Ancak olaylar bunlarla da bitmek tükenmek bilmedi. İşte detaylar…

evleneceksen gel ömer faruk
evleneceksen gel ömer faruk

Evleneceksen Gel Songül ve Ömer Faruk ayrıldı mı ve ayrıldıysa neden ayrıldı ? gibi sorular uzun süredir popülerliğini yitirmemiştir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki ikili şu anda ayrılmıştır. Ancak bu durum onların aşkının bittiği anlamına gelmemektedir. Çünkü Evleneceksen Gel Ömer Faruk hala kendisine deliler gibi aşık ve onu çok ama çok seviyor. Ancak programın takipçileri de çok iyi bilirler ki Evleneceksen Gel Ömer Faruk programın önceki bölümlerinde güzeller güzeli gelin adayımız Solmaz’a talip olmuştur. Bu durum eski sevgilisi olan Songül Hanım’ı bir hayli sinirlendirmiştir. Çünkü Solmaz Songül Hanım’ın en yakın arkadaşlarından biridir. Öyle ki kendisine kardeşim diye hitap etmektedir. Bu nedenle Evleneceksen Gel Songül Ömer Faruk’u ne yaparsa yapsın affetmemektedir. Fakat Evleneceksen Gel Ömer Faruk bu aşktan vazgeçmemek konusunda bir hayli kararlıdır.

Evleneceksen Gel Songül, Ömer Faruk Bey’in Aldığı Çiçekleri Parçaladı!

evleneceksen gel songül ve ömer faruk ayrıldı mı
evleneceksen gel songül ve ömer faruk ayrıldı mı

Uzun süredir gündemden düşmek bilmeyen olaylardan biride Evleneceksen Gel Songül’ün Ömer Faruk Bey’in göndermiş olduğu çiçekleri canlı yayında parçalamasıdır. Öyle ki bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran Ömer Faruk, aşkından vazgeçememektedir. Çünkü onu hala çok ama çok sevmektedir. Bu nedenle her ne kadar Songül Hanım çiçekleri parçalasa da Evleneceksen Gel Ömer Faruk ” Ne yaparsan senden bahsetmeyeceğim. Solmaz Hanım’a sırf Songül’e inat olsun diye çıktım. Yoksa ben Songül’ü seviyorum. O çiçekleri parçalaması saygısızlık olsa da ben yine ona çiçek göndereceğim. Beni affetmesi için elimden ne geliyorsa yapacağım. ” şeklindeki sözleri sarf etti. Bu sözler üzerine ise Evleneceksen Gel Songül ve Ömer Faruk barıştı mı ? sorusu bir hayli yoğun olarak yöneltilmeye başlandı. Hemen bu konuda sizleri bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki onlar henüz barışmadı. Ancak ilerleyen zamanlarda kendilerinin beraberliklerinde durum değişir mi hala bilinmemektedir. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.