evleneceksen gel tayfunun ilk aşkı figen kimdir

Evleneceksen Gel Tayfun’un Büyük Aşkı Figen Şok Edici Açıklamaları ile Stüdyoda!

Evleneceksen Gel programın en genç damat adaylarından biri olan Küçük Emrah’ın oğlu Tayfun ve Miray arasındaki sorunlar bitmek bilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda Kaan gibi bir eş istediğini açıklayan Miray, bu açıklamalarından sonra yakışıklı damat adayı Tayfun ile kavga etti. Peki Evleneceksen Gel Tayfun ve Miray ayrıldı mı ? Evleneceksen Gel Tayfun’un eski aşkı Miray kim ? Evleneceksen Gel Tayfun ve Figen arasında yeni bir aşk mı başlıyor ? Evleneceksen Gel Tayfun ve Figen aşkında son durum ne ? Evleneceksen Gel Tayfun ve Miray neden ayrıldı ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirelim. Bakalım yakışıklı damat adayımızın aşk hayatında neler olup bitiyor ? İşte detaylar…

Evleneceksen Gel Tayfun’un maço olmasını isteyen Miray bir türlü memnun olmak bilmiyor. Hafta sonu Evleneceksen Gel Tayfun’un başka bir kadın ile görüştüğünü iddia eden Miray sinirlerine hakim olamadı. İddiaları cevaplamak için Evleneceksen Gel  stüdyosuna  Tayfun’un önceden Zahide Yetiş programında ki büyük aşkı olan Evleneceksen Gel Figen geldi. Hafta sonu birlikte olduğu iddialarını doğrulayan Figen, Tayfun ile yarım kalan hikayelerini tamamlamak için tekrar geldiğini söyledi. Kendisinin yapmış olduğu bu açıklama gündeme damgasını vurdu. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes Evleneceksen Gel Tayfun ve Figen arasında bitmiş olan aşkın yeniden alevlenip alevlenmeyeceği merak edilmiştir. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki sizlerinde bildiği gibi programın dün yayınlanan bölümünde Evleneceksen Gel Figen yeniden Tayfun için stüdyoya geldi. Yaptığı açıklamalar ile adından sıkça söz ettiren gelin adayının Tayfun Bey’i hala sevip sevmediği ise oldukça çok merak edildi.

Evleneceksen Gel Tayfun ve Miray Neden Ayrıldı ?

evleneceksen gel tayfun ve miray neden ayrıldı
evleneceksen gel tayfun ve miray neden ayrıldı

Evleneceksen Gel Tayfun ve Miray aşkında olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Hafta sonu Tayfun’u aradığını ama damat adayının telefonlarını açmadığını söyleyen Miray,” Figen ile mutlu olacaksa ben aradan çekiliyorum” ifadelerini kullandı. Öyle ki bu iddialar karşısında yakışıklı damat adayımız ne söyleyeceğini bilemedi. Evleneceksen Gel Tayfun tüm bu iddialara cevap olarak ise “ Ben daha öncede Figen ile görüşüyordum. Aramızda arkadaşlığın ötesinde hiçbir şey yok” sözlerini sarf etti. Peki bu durum Miray ve Tayfun ilişkisine zarar verdi mi ? Çiftimiz beraberliği konusunda ne karar aldılar ? Merak edenler için hemen bu konuya açıklık getirecek olursak belirtmek isteriz ki ikili karar anında beraberliklerinin geleceğinin güzeller güzeli gelin adayı Miray Hanım’ın kararına bağlı olduğunu açıkladılar. Sempatik gelin adayının bu konudaki kararı ise ne yazık ki olumsuz oldu. Bu açıklamanın arından ise yakışıklı damat adayı Tayfun Beyi stüdyoya kendisi için gelen Figen Hanım ile yoluna devam edeceğini açıkladı. Kendilerine mutluluklar dileriz.

Evleneceksen Gel Tayfun ve Miray Aşkı Bitti !

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.