evleneceksen gel tülin ve ömür

Evleneceksen Gel Tülin ve Ömür Aşkı Bitti Mi ?

İzdivaç programlarının en sevilen isimlerinden biri olan ve daha öncede bir evlilik programına katılan Evleneceksen Gel Tülin yeni yayın döneminde son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olarak kendini gösterdi. Öyle ki kendisi Seda Sayan ve Uğur Arslan locasında taliplerini ararken bir anda Zuhal Topal Ömür’ün kız kardeşi aradı ve onu Tülin Hanım ile yakıştırdığını belirtti. Bu nedenle kendileri aday koltuğuna oturtuldu ve çaya çıktılar. Ancak bu aşkın önünde bir engel vardı. İşte detaylar….

evleneceksen gel ömür ve tülin aşkında son durum
evleneceksen gel ömür ve tülin aşkında son durum

Son zamanların en çok konuşulan aşklarından biri de Evleneceksen Gel Tülin, Özlem ve Ömür aşk üçgenidir. Öyle ki programın geçtiğimiz bölümünde Zuhal Topal Ömür Bey’in kardeşi onun Tülin Hanım ile görüşmesini istedi. Bu istek üzerine kendileri çaya çıktılar. Ancak locadan bir isim daha vardı ki o da Evleneceksen Gel Özlem Hanım’dır. Kendisi deliler gibi Ömür Bey’e aşıktır. Bu nedenle yaptıkları açıklamalarda kendisinin Tülin Hanım ile çaya çıkmasından bir hayli rahatsız olmuştur. Bu durum ise Tülin Hanım’ı da bir hayli rahatsız etmişti. Çünkü o bu durumu kendisine saygısızlık olarak gördüğünü dile getirdi. Tüm olaylar tabi ki sa ?dece bunlarla da sınırlı değildi.  Artık yediden yetmişe herkes Evleneceksen Gel Tülin’in Ömür ile ilgili kararı ne olacak sorusunu yöneltmektedirler.

Evleneceksen Gel Tülin’in Ömür Bey ile Kararı Ne Oldu ?

evleneceksen gel özlem ömür ve tülin aşk üçgeni
evleneceksen gel özlem ömür ve tülin aşk üçgeni

Evlilik programlarının en çok merak edilen aşklarından biri de Zuhal Topal Tülin ve Ömür aşkıdır. Çünkü bu aşkın önünde Evleneceksen Gel Özlem Hanım’ın Ömür Bey’e olan duygularını itiraf etmesi gibi bir engel vardı. Peki güzeller güzeli gelin adaylarımızdan biri olan Evleneceksen Gel Tülin’in Ömür Bey ile kararı ne oldu ? Merak edenler için hemen açıklayalım. Öncelikle belirtmek isteriz ki sempatik gelin adayımız açıklamalarında ” Ömür Özlem’e olan tavrını net bir şekilde ortaya koyamıyor.” şeklindeki ifadeleri sarf etti. Ancak bir yandan da yapılan açıklamalar kendisini Ömür Bey’e daha yakın hissetmesine sebep oluyordu. Şimdilik bu beraberliğin devam ettiğini söylesekte ilerleyen günlerde ne gibi olaylar meydana gelecek hep birlikte göreceğiz. Çiftimize bir ömür boyu mutluluklar ve kariyerinde ise oldukça çok başarılar diliyoruz.

Evleneceksen Gel Özlem, Ömür ve Tülin Aşkında Son Durum !

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.