internet fenomeni amir zuhal topal yaprak hanıma talip oldu

İnternet Fenomeni Amir Zuhal Topal Yaprak’a Talip Oldu !

İzdivaç programlarında bugün çok renkli görüntüler meydana geldi. İnternet fenomeni Amir, Zuhal Topal Yaprak Hanım’a talip oldu. Öyle ki olaylar bunlarla da durulmak bilmedi. Merak edenler için işte detaylar…

Zuhal Topal’la programının en yeni gelin adaylarından biri olan Yaprak Hanım’a, çok enerjik bir isim talip olarak geldi. İnternet fenomeni olarak bilinen Amir, Zuhal Topal Yaprak Hanım’a talip oldu. Stüdyoya dans ederek giren damat adayı stüdyoya oldukça çok neşe kattı. Öyle ki neredeyse yediden yetmişe herkes kendisinin nereli olduğunu merak etti. Hemen bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirecek olursak belirtmek isteriz ki Zuhal Topal Amir Çat ülkesinden ülkemize gelmiştir. Kendisi uzun süredir İnternet’te çekmiş olduğu videoları ile çok büyük yankılar uyandırmıştır. Bunun akabinde ise kendisinin uçak mühendisliği okuduğunu da söylesek herhalde oldukça yerinde ve doğru bir ifade kullanmış olacağız. Peki Zuhal Topal Amir ve Yaprak aşkında son durum ne ? Zuhal Topal Yaprak ve Amir ayrıldı mı ? Zuhal Topal Yaprak ve Amir ayrıldı mı ? Eminiz ki bu ve bunun gibi pek çok soruya yanıt arayan izleyiciler programın ilerleyen bölümlerinde bu sorularına daha net bir şekilde yanıt bulacaklardır.

Zuhal Topal Amir ve Yaprak aşkında Uğur Krizi !

zuhal topal amir ve yaprak aşkında son durum ne
zuhal topal amir ve yaprak aşkında son durum ne

İnternet fenomeni Amir, Zuhal Topal Yaprak Hanım’a talip oldu. Ancak sizlerinde bildiği gibi Zuhal Topal Yaprak Hanım ilk olarak stüdyoya Uğur Bey’e talip olarak gelmişti. Çiftimizin kararı ne yazık ki olumsuz olunca çiftimize locaya oturarak ayrı ayrı taliplerini arama kararı aldılar. Bu karar üzerine Zuhal Topal Amir Bey Yaprak Hanım’a talip olarak geldi. Çiftimizin kararı olumlu oldu. Fakat güzeller güzeli gelin adayımız şok edici açıkları ile gündeme bir kez daha bomba gibi düştü. Öyle ki kendisinin söylemlerine göre Zuhal Topal Uğur, Yaprak Hanım’ı kıskanıyordu. Fakat Uğur Bey yapmış olduğu açıklamalarında kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını dile getirdi. Bu açıklama üzerine Zuhal Topal Yaprak ve Uğur kavgası gündeme bomba gibi düştü. Kavganın ardından güzeller güzeli gelin adayımız Uğur Bey’in önünde dans etti. Daha sonra ise talibi ile çaya çıkmak istediğini dile getirdi. Zuhal Topal Amir ve Yaprak aşkında son dakika gelişmeleri büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Kendilerine mutluluklar ve kariyerlerinde ise başarılar dileriz. İyi günler.

Zuhal Topal Amir’den Ankara’nın Bağları Dansı !

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.