kısmetse olur adnan ve didem arasında aşk mı başlıyor

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Arasında Büyük Gerginlik!

Evlilik programlarının en favori çiftlerinden olan Kısmetse Olur Didem ve Adnan arasında büyük bir gerginlik yaşadı. Öyle ki ikilinin arasında çıkan bu olayın nedeni neydi ? Kısmetse Olur Adnan ve Didem arasında aşk mı başlıyor ? gibi sorular uzun süredir gündemden düşmek bilmiyor. Ancak tüm bunların yanı sıra programın bugünkü bölümünde programı izleyen herkes Kısmetse Olur Adnan ve Didem Ayrıldı mı? şeklindeki soruları yöneltmekten kendilerini alamamışlardır. İşte detaylar…

kısmetse olur adnan ve didem
kısmetse olur adnan ve didem

Programı izleyenlerin de çok iyi bildiği gibi geçtiğimiz haftalarda Kısmetse Olur Eser’in doğum günü partisi yapılmıştı. Bu partide çiftler birbirleri ile dans ederken tüm dikkatler diğer çiftlerden ziyade Kısmetse Olur Adnan ve Didem dansı dikkatleri üzerine çekmişti. Bu dans öyle ki sadece dikkat çekmekle kalmamış iki kız arasında gerginlik yaşanmasına neden olmuştu. Çünkü belirtmek isteriz ki Kısmetse Olur Adnan ve Didem’in dans etmesi Aycan’ı rahatsız etmişti. Bu duruma kıskançlık şeklinde yorum getirilse de henüz Aycan’ın tepkisinin nedeninin ne olduğu bilinmemektedir.  Ancak tabi ki bu durum Kısmetse Olur Adnan ve Didem arasında aşk başlamasına engel olmadı. Fakat kırmızı odada yaşananlar ve damat adaylarının arasındaki konuşmalar ilişkinin bitmesine neden oldu desek bu çokta doğru bir ifade olmaz. İkilinin aşkı arasında bulunan engeller aşılmaya çalışılıyor. Programın ilerleyen bölümlerinde bu konuda daha da netleşecek.

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Ayrıldı Mı ?

kısmetse olur adnan ve didem ayrıldı
kısmetse olur adnan ve didem ayrıldı

Son zamanların en çok beğenilen çiftlerinden biri olan Kısmetse Olur Adnan ve Didem ayrıldı mı? sorularından ziyade özellikle de bu aralar sürekli olarak Kısmetse Olur Adnan ve Didem sevgili mi  oldu ? sorusu sürekli olarak sorulmaktadır. Hemen bu konularda siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istersek belirtmek isteriz ki ikili arasında şu an bir aşk söz konusudur. Hem Adnan hem de Didem birbirlerine olan hislerini açık ve net bir şekilde dile getirmişlerdir. Bakalım ilerleyen zaman kendileri hakkında bizlere neler gösterecek. Bu arada merak edenler için hemen bir detay daha vermek isteriz ki Kısmetse Olur Şahin ve Didem aşk yaşamaya başladı mı ? sorularına hemen yanıt verelim. İkili arasında henüz aşk olmasa da şu an Şahin mücadele veriyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra ise Kısmetse Olur Adnan ve Didem arasındaki son durum için bir sonraki program sabırsızlık ile beklenmektedir. Bakalım neler olacak.. Bu nedenle programı lütfen kaçırmayınız. İyi günler.

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Yüzleşmesi

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.